O nás

Historie společnosti ORIN sahá do roku 1995 do srdce středního Slovenska. Využíváme 29 let zkušeností v oblasti prodeje zdravotnických přístrojů a doplňků výživy. Naši spolupracovníci ve výrobě mají 14 let přímých zkušeností s vytvářením receptur a výrobou doplňků výživy.
Dnes je ORIN společností rodinného typu, která vyrábí doplňky výživy, vytvořené přímo na míru pro partnery na Slovensku, v České republice, ve Velké Británii, v Irsku, Litvě, ve Švédsku, Dánsku, ve Slovinsku, Španělsku, USA, v Rumunsku, v Maďarsku a v Malajsii.
S prodejem kolagenů na Slovensku jsme začali mezi prvními. V těch dobách jsme se odlišovali tím, že jsme používali vitamín C, protože bez dostatečného množství tohoto vitamínu tělo kolagen nevstřebá. Dalším atributem, který nás odlišoval od ostatních, byla ovocná chuť bez pachutě rybiny, kterou si zamilovaly už tisíce našich zákazníků. Nejsme jen prodejci kolagenu, ale také doplňků výživy podporujících ženské zdraví, zdraví střev, imunitu dětí či zdravé klouby. V našich doplňcích výživy nenajdete žádný přidaný cukr ani barviva. Dokážeme splnit potřeby i náročného zákazníka, neboť pravidelně vytváříme limitované edice kolagenů, které jsou vylepšeny o nové složky a příchutě.

let zkušeností se zdravotnickými přístroji

let zkušeností s doplňky výživy

spokojených zákazníků na Slovensku a v Česku

Naše výroba

Naše výroba je plně v souladu s evropskými standardy. Máme zaveden systém řízení jakosti výrobních procesů ISO 9001, ISO 22000:2005 a v souladu je is pravidly správné výrobní praxe (GMP – Good Manufacture Practice). Systém analýzy rizik a stanovení kritických kontrolních bodů (HACCP – Hazard Analysis and Critical Control Points) je plně používán v rámci výrobního procesu.

Platnost naší certifikace SGS si můžete ověřit na tomto odkazu.

Company name: ORIN Group, Country: Slovakia

zaměstnanců

m2 - velikost skladů a výrobní haly

vyrobených produktů měsíčně

Máte-li zájem o výrobu produktů pod vlastní značkou podívejte se na web naší výrobní divize a kontaktuje nás.

1