(A1) 3x VIACOLLAGEN

Sleva!

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

  • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

  • Poštovné od 70 Kč - Při nákupu nad 1700 kč ZDARMA
  • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete na mojkolagen.cz/platby-a-dodani

(A1) 3x VIACOLLAGEN

Absolutní novinka!
Vylepšili jsme jeden z Vašich nejoblíbenějších produktů, který můžete mít až ve třech příchutích: ananas, citron a višeň. Představujeme Vám Viacollagen se „zlatem Inků“ – druhu Lucuma a tropickou třešní – acerolou. Zachovali jsme vysokou denní dávku klinicky testovaného mořského kolagenu, vitamínu C, kyseliny hyaluronové, biotinu a zinku. Dopřejte Vaší pleti, vlasům a nehtům extra sílu. Protože krásné znamenají zdravé.

2592 

Česká koruna (Kč) | EUR

Koupí získáte 96 bodů! Více o sbírání bodů se dočtete zde.
Koupí získáte 96 bodů! Více o sbírání bodů se dočtete zde.
Vyčistit

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

  • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

  • Poštovné od 70 Kč - Při nákupu nad 1700 kč ZDARMA
  • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete na mojkolagen.cz/platby-a-dodani

Popis

Jak jsme vylepšili Váš nejoblíbenější produkt Viacollagen?

Obohatili jsme ho o lucumu

Blahodárné účinky tohoto exotického ovoce už znali i Inkové, díky čemuž je nyní označované také jako „zlato Inků.“ Druhu Lucuma je bohatým zdrojem antioxidantů, které napomáhají zpomalovat proces stárnutí, což ocení zejména Vaše pokožka. Kromě toho může působit protizánětlivě a může také pomoci urychlit hojení ran a modřin.

Obohatili jsme ho o acerolu

Jde o tropickou třešeň, která pochází z Jižní Ameriky a je charakteristická vysokým obsahem vitamínu C. Bylo v ní objevených přibližně 150 zdraví prospěšných látek. Toto ovoce se často používá pro zlepšení pokožky a vlasů a proto se stalo oblíbeným u mnoha žen na celém světě.

Používáme klinicky testovaný mořský kolagen

Ve VIACOLLAGENe používáme hydrolyzované kolagenové peptidy – nejkvalitnější formu kolagenu od firmy, která se výrobě této suroviny věnuje již více než 175 let. Kolagenové peptidy z mořského kolagenu jsou pro člověka nejlepší využitelné pro vlasy, nehty a pleť. Mluvíme o bioaktivním hydrolyzovaném mořském kolagenu. Kvalita je pro nás prvořadá, ale důležité jsou i množství účinných látek, proto jsme do VIACOLLAGENu namíchali až 150 000 mg mořského kolagenu typu I a III s vysokým obsahem glycinu, prolinu a hydroxyprolinu, tří základních stavebních prvků pokožky. Účinky kolagenu jsou podloženy klinickou studií.

Anti - aging receptura

Kyselina hyaluronová je vhodná pro hydrataci Vaší pokožky. Kombinace biotinu a zinku zas přispívá k udržení zdravých vlasů, nehtů a pokožky. Biotin navíc přispívá k normálnímu metabolismu, důležité pro tvorbu energie. A protože víme, že naše tělo nedokáže zpracovat kolagen bez dostatečného množství vitamínu C, do jedné denní dávky jsme namíchali až 1000 mg toho vitamínu.

Používáme výhradně přírodní aroma a přírodní barvivo

VIACOLLAGEN obsahuje výhradně 100% přírodní aroma a barvivo. Ať se rozhodnete pro jakoukoli příchuť, můžete se těšit na chutný ovocný nápoj bez jakýchkoliv chemických škodlivin.

Je registrován na Úřadu veřejného zdravotnictví

Díky tomu, že VIACOLLAGEN splnil všechny podmínky, je platně registrován na Úřadu veřejného zdravotnictví SR.

Vyrábíme ho na Slovensku

S pomocí našich odborníků vyrábíme VIACOLLAGEN na Slovensku, konkrétně ve Zvolenu.

Složení

Ananás: Bioaktívne kolagénové peptidy z rýb, vitamín C (kyselina L – askorbová), vitamín C (Acerola), Lucuma, prírodná aróma: ananás, hyaluronan sodný, sladidlo: glykozidy steviolu, glukónan zinočnatý, farbivo: betakarotén, vitamín B7 (D – Biotín). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Citrón: Bioaktívne kolagénové peptidy z rýb, vitamín C (kyselina L – askorbová), vitamín C (Acerola), Lucuma, prírodná aróma: citrón, hyaluronan sodný, sladidlo: glykozidy steviolu, glukónan zinočnatý, farbivo: betakarotén, vitamín B7 (D – Biotín). Pôvod základnej zložky z EÚ.

Višňa: Bioaktívne kolagénové peptidy z rýb, vitamín C (kyselina L – askorbová), vitamín C (Acerola), Lucuma, prírodná aróma: višňa, hyaluronan sodný, sladidlo: glykozidy steviolu, glukónan zinočnatý, farbivo: betakarotén, vitamín B7 (D – Biotín). Pôvod základnej zložky z E.

calories-64

Výživové hodnoty

Vitamíny a minerálne látky 1 dávka 6,7/6,67/6,77g % NRV*
Vitamín C (z toho Acerola) 1000 mg (35 mg) 1250%
Zinok 5 mg 50%
Biotín 20 µg 40%

*% Denní referenční hodnota příjmu dospělého

calories-64

výživové hodnoty

Množstvo aktívnych látok v DDD **  
Bioaktávne kolagénové peptidy z rýb 5000 mg
Lucuma 200 mg
Kyselina hyalurónová 80 mg

** Doporučená denní dávka dospělého

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. I když se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme už uvádět ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázány účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Další informace

Hmotnost 0.9 kg