(A5) 3x VIAAMINO

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

  • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

  • Poštovné od 70 Kč - Při nákupu nad 1500 kč ZDARMA
  • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE

(A5) 3x VIAAMINO

Směs aminokyselin v prémiové kvalitě Vás potěší nejen svojí příjemnou malinovou příchutí, ale především svými účinky na Vaše srdce a cévy. Podporuje tvorbu oxidu dusnatého v noci, když jeho hladina v organismu klesá, a též snižuje napětí cév. Ty se rozšíří a umožní lepší zásobení živinami a kyslíkem.

CZK – EUR

Koupí získáte 116 bodov! Více o sbírání bodů se dočtete zde.

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

  • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

  • Poštovné od 70 Kč - Při nákupu nad 1500 kč ZDARMA
  • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE

Popis

Proč vybrat VIAAMINO?

=

Obsahuje směs aminokyselin, které jsou vhodné pro srdečně-cévní systém

Obsahuje látky, ze kterých si Vaše tělo dokáže vyrobit zázračný plyn – oxid dusnatý. VIAMINO je vytvořeno z vybraných aminokyselin, základních stavebních jednotek každé buňky a několika vitamínů.

Je registrován na Úřadu veřejného zdravotnictví

Díky tomu, že VIAMINO splnilo všechny podmínky, je tento doplněk stravy platně registrován u Úřadu veřejného zdravotnictví SR.

=

Vyrábíme ho na Slovensku

Za pomoci našich odborníků vyrábíme VIAMINO na Slovensku.

Směs účinných látek Vám pomáhá i během noci, kdy to nejvíc potřebujete

Účinnými látkami VIAMINO je směs Argininu a Citrulinu. Podporuje tvorbu oxidu dusnatého v noci, kdy jeho hladina v organizmu klesá. Oxid dusnatý snižuje napětí hladkého svalstva ve stěnách cév, což znamená, že se cévy rozšíří a to umožní zlepšení zásobení živinami a kyslíkem.

=

Obsahuje směs tělu prospěšných látek

Kyselina listová (vitamin B9) přispívá ke správné tvorbě krve a tím podporuje imunitní systém. Vitamin C pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organismu, působí jako antioxidant a napomáhá při tvorbě kolagenu, který je potřebný pro opravu poškozených tkání. Vitamin E se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem.

Proč bych měl ViaAmino začít užívat už dnes?

1. Mám problémy s vysokým krevním tlakem

Vysoký krevní tlak často nebývá doprovázen žádnými příznaky. Proto se nazývá také „tichý zabiják“. Může však poškodit organismus mnoha způsoby. Především zvyšuje námahu srdce a cév. Aminokyseliny, které VIAMINO obsahuje, snižují napětí cév. Ty se rozšíří a umožní lepší zásobení živinami a kyslíkem.

2. Můj krevní tlak neustále kolísá

Díky účinným látkám Argininu a Citrulinu, které VIAMINO obsahuje, podporujete tvorbu oxidu dusnatého v noci, kdy jeho hladina v organismu klesá. Oxid dusnatý snižuje napětí hladkého svalstva ve stěnách cév, což znamená, že se cévy rozšíří a to vede k lepšímu zásobení živinami a kyslíkem.

3. Zajímám se o prevenci srdečně-cévního systému

Důvod, proč k mnoha infarktům dochází v noci, spočívá právě v tom, že v noci v našem organizmu klesá tvorba oxidu dusnatého. Pravidelným užíváním aminokyselin, které se ve Viaminu nacházejí, snižujete napětí hladkého svalstva ve stěnách cév. Ty se rozšíří, což následně vede k lepšímu zásobení živinami a kyslíkem.

4. Protože chcete podpořit Váš imunitní systém

Kyselina listová (vitamin B9) přispívá ke správné tvorbě krve a tím podporuje imunitní systém. Vitamin C pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organismu, působí jako antioxidant a napomáhá při tvorbě kolagenu který je potřebný pro opravu poškozených tkání. Vitamin E se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem.

Vitamíny a minerálne látky 1 dávka 6,94 g % NRV *
Vitamín C 500 mg 625%
Vitamín E 30 mg 250%
Vitamín B1 2 mg 182%
Kyselina listová 600 µg 300%
* % denná referenčná hodnota príjmu dospelého    
Množstvo účinných látok v ODD***    
L-arginín 5000 mg  
Taurín 450 mg  
L-citrulín 260 mg  

** Odporúčaná denná dávka dospelého

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. I když tyto přípravky byly užívány tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Víme však, že jste na tom „lepší“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.​

Další informace

Hmotnost 0.9 kg
Obsah balenia

3x 208 g doplnku výživy VIAAMINO