(A18) 3x Viaflex

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

 • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

 • Poštovné od 65 Kč - Při nákupu nad 1500 kč ZDARMA
 • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE

(A18) 3x Viaflex

Trpíte bolestmi kloubů? Namáháte Vaše klouby? Sportujete? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, je na čase nasadit intenzivní kloubní kúru, která je vhodná i pro vegetariány. Díky hlavní složce ve Viaflexu můžete dosáhnout těchto výsledků:

 • Snížení zánětu kloubů o 35%
 • Snížení bolesti kloubů o 47%
 • Snížení ztuhlosti kloubů o 58%
 • Zlepšení pružnosti šlach o 33%

Balení obsahuje:

 • 3x Viaderm
 • Zvýhodněnou cenu
 • Poštovné v rámci ČR a SR zdarma

Česká koruna (Kč) | EUR

Koupí získáte 97 bodů! Více o sbírání bodů se dočtete zde.

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

 • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

 • Poštovné od 65 Kč - Při nákupu nad 1500 kč ZDARMA
 • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE

Popis

Objevte účinky kvalitních ingrediencí díky:

1. Hlavní složce

Věděli jste, že v membránách vaječných skořápek se přirozeně nachází až pět účinných složek, které Vašim kloubům mohou výrazně pomoci?

=

Kolagen

Jedná se o vysoce koncentrovaný kolagen, který má několik pozitivních účinků. Jelikož se jedná o základní stavební hmotu chrupavek a podpůrných tkání, Vaše klouby si ho velmi rychle zamilují.

Elastin

Klouby bolí hlavně proto, že chrupavka stárnutím ztrácí své původní vlastnosti, jako je pružnost a elasticita. Tím se zvyšuje tření v kloubu a ztěžuje se pohyb. Doplněním elastinu z externích zdrojů se můžete těmto nepříjemnostem vyhnout.

=

Chondroitin

Tato látka se běžně používá v kombinaci s glukosaminem při bolestech a zánětech kloubů.

Tato látka se běžně používá v kombinaci s glukosaminem při bolestech a zánětech kKyselina hyaluronoválbů.

Tato důležitá látka se přirozeně nachází v kloubech, ale věkem se z nich vytrácí, a proto je třeba ji doplňovat z externích zdrojů. Kyselina hyaluronová se chová jako tlumič nárazů, což je důležité pro plnohodnotnou funkci kloubu.

=

Glukosamin

Jedná se o chemickou látku, která se nachází v lidském těle a přispívá k tvorbě látek, které se podílejí na vytváření šlach, vaziv, chrupavek a tekutin, které obklopují klouby. Vědci se domnívají, že užívání glukosaminových doplňků může zlepšit obnovu chrupavky a množství kapaliny v kloubu.

2. Superpotravině

Extrakt z plodů Camu Camu

Jedná se o superpotravinu, která díky svým vysokým hladinám vitamínu C a silným antioxidačním účinkům dokáže v našem těle zázraky. Kromě toho, že bez vitamínu C se kolagen do našeho těla nedokáže vstřebat, Camu Camu má pro nás další skvělé účinky. Používá se při zánětlivých stavech.

3. Pomocných složek

=

Kombinaci vitamínu K2 a D3

Do tohoto kolagenu jsme namíchali důležitý poměr vitamínů K2 a D3, díky čemuž jsou jejich účinky výrazně posíleny. Vitamin K2 a D3 vytváří dokonalou souhru pro podporu našeho pohybového aparátu. Vitamin D3 je vhodné doplňovat celoročně, ale především zejména v období, kdy naše tělo pravidelně nevystavujeme slunci. Může nám totiž pomoci v různých oblastech. Přispívá například k udržení správného imunitního systému či ke správnému fungování svalů a kostí. Díky vitamínu K2 zase směřuje vápník přímo do kostí, kde je potřeba.

Jakých účinků můžete dosáhnout díky hlavní složce ve VIAFLEXU?

* Snížení zánětu kloubů o

%

* Snížení bolesti kloubů o

%

* Zníženie stuhnutosti kĺbov o

%

* Zlepšení pružnosti šlach o

%

* Tato tvrzení jsou podložena klinickou studií.

Množství účinných látek 2 kapsle *RVH%
Extrakt z plodů Camu Camu 320 mg
z toho vitamín C 160 mg 200%
hydrolyzované kolagenové peptidy z membrán vaječných skořápek 300 mg
Vitamin K2 MK7 50 µg 67%
Vitamin D 25 µg 500%

*RVH% – Referenční výživové hodnoty

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Další informace

Balení

60 kapslí

Doporučená denní dávka dospělého

2 kapsle 1 x denně s jídlem.

Složky

objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza, extrakt z plodů Camu Camu (Myrciaria dubia) s vitamínem C, hydrolyzovaný kolagen z membrán vaječných skořápek – OVOMED, kapsle: hydroxypropylmetylcelulóza, vitamín K2 MK7 (menachinon), vita. Původ základní složky: EU.

Upozornění

Nádobku uchovávejte uzavřenou, mimo dosah malých dětí. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neužívat v případě přecitlivělosti na jakoukoli složku výrobku. Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Výrobce

ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen