=

Produkt vhodný pro

Efektivní spalování tuků a cukrů

=

Počet dávek

30 denních dávek

=

Užívání

2 kapsle denně po jídle (ideálně po obědě nebo večeři)

Domov / Obchod / Hubnutí / Fatloss

ORIN FATLOSS+ pro vysněnou postavu

(Hodnocení: 1)
=

Produkt vhodný pro

Efektivní spalování tuků a cukrů

=

Počet dávek

15/30 denních dávek

=

Užívání

2 kapsle denně po jídle (ideálně po obědě nebo večeři)

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

  • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

  • Poštovné do ČR a SR zcela ZDARMA
  • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE

Domov / Obchod / Hubnutí / Fatloss

ORIN FATLOSS+ pro vysněnou postavu

(Hodnocení: 1)

Tobolky, díky kterým můžete mít i Vy vysněné bříško a postavu!

Máte pocit, že přibíráte už iz vody a všechno se ve Vašem těle ukládá víc, než by bylo potřeba? Představujeme Vám totální špičku ve spalování dvou největších strašáků – tuků a sacharidů. Produkt FATLOSS naši odborníci navrhli tak, abyste se co nejvíce mohli přiblížit k dosažení Vaší vysněné postavy. Je to možné díky patentovanému extraktu z listů Opuncie fíkové, který snižuje vstřebávání tuků a díky extraktu z plodů Fazole obyčejné, který blokuje vstřebávání sacharidů. Stačí to vyzkoušet a vaše tělo vás bude milovat. Nebo spíš Vy Vaše „nové“ tělo?

459 839 

Česká koruna (Kč) | EUR

Koupí získáte 19-34 bodov! Více o sbírání bodů se dočtete zde.
Koupí získáte 19-34 bodov! Více o sbírání bodů se dočtete zde.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

  • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

  • Poštovné do ČR a SR zcela ZDARMA
  • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE

Popis

Síla produktu FATLOSS se ukrývá v synergii jednotlivých složek. Co to znamená?

Za blokování sacharidů a tuků v našem těle může kombinace složek, které se navzájem podporují a doplňují. Při vynechání jakékoli složky by došlo k výraznému oslabení nebo k úplnému vymizení efektu.

Jak to funguje?

1. Tajemství úspěchu se ukrývá v síle patentovaného extraktu z listů Opuncie fíkové

Pokud jste o této složce nikdy předtím neslyšeli, je nejvyšší čas změnit to. Tato složka se považuje za kontrolu tělesné hmotnosti z přírody. Opuncie fíková je druh kaktusu, jehož stonek je bohatým zdrojem antioxidantů. Její největší plus je to, že snižuje vstřebávání tuků až o 28%. To znamená, že pokud zkonzumujeme jídlo s obsahem tuků, naše tělo ve skutečnosti vstřebá o 28% tuků méně.

V reálném životě to vypadá asi následovně. Máte náročný pracovní den, během kterého jste nestihli dodržet pravidelnost jídel, a tak jediné na co se těšíte je, že večer navštívíte svoji oblíbenou restauraci. V ní si objednáte Vaši nejoblíbenější pizzu. Teď už však s jedním zásadním rozdílem! Máte sebou FATLOSS, který užijete hned po jídle. Tím si zajistíte, že Vaše tělo vstřebá o 28% tuku méně než obvykle. Navíc, pokud k Vaší životní změně přidáte pravidelný pohyb, nebudete chápat, co se s Vaším tělem děje.

 

Patentovaný extrakt z Opuncie fíkové se skládá z více než 35% vlákniny. Jedná se o specifickou kombinaci rozpustné a nerozpustné vlákniny. Výsledkem patentu je jedinečný mechanismus vázání tuku ve dvou krocích:

2. Bez extraktu z Fazole obyčejné by to nešlo

Jedná se o přírodní extrakt s blahodárnými účinky, zvaný blokátor cukru. Jeho hlavním úkolem je blokovat alfa-amylázu. Znamená to, že tento extrakt blokuje enzymy, které rozkládají škrob na molekuly cukru. Díky tomu poskytuje pozoruhodné výsledky při udržování zdravé hladiny cukru v krvi a optimálního rozložení těla. Všichni dobře víme, že přebytečné sacharidy se ukládají v těle a cesta k vysněné postavě vede hlavně přes jejich omezení. Studie ukazují, že extrakt z fazolí obyčejné deaktivuje alfa-amylázu u lidí až o 94 až 99,9 %.

Jaké výsledky můžu očekávat?

Rychlejší spalování přebytečných tuků o 28%

Blokování vstřebávání sacharidů

Blokování alfa-amylázy o 94 až 99,9%

Množstvo účinných látok 4 kapsuly
*RVH%
Extrakt z listov Opuncie figovej 1600 mg
Extrakt z plodov fazule obyčajnej 20000 U/g 1000 mg

*RVH% – Referenčné výživové hodnoty

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. I když tyto přípravky byly užívány tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Víme však, že jste na tom „lepší“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Další informace

Hmotnost 0.3 kg
Dávkování

4 kapsle denně po jídle (ideálně po obědě nebo večeři)

Složky

Patentovaný extrakt z listů Opuncie fíkové (Opuntia Ficus Indica), patentovaný extrakt z plodů fazole obyčejné (Phaseolus vulgaris) 20 000 U/g, kapsle: hydroxypropylmetylcelulóza, objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza

Upozornění

Nádobku uchovávejte uzavřenou, mimo dosah malých dětí. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neužívat v případě přecitlivělosti na jakoukoli složku výrobku. Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Výrobce

ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen

1 recenze ORIN FATLOSS+ pro vysněnou postavu

  1. adriana.kozohorska (ověřený vlastník)

    Pomaha redukovat tuk v tele, coz ocenuji pri snaze po porodu ziskat zpet figuru.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

1