=

Produkt vhodný pro

Detox jater od škodlivin - toxinů

=

Počet dávek

30 denních dávek

=

Užívání

2 kapsle denně

Domov / Obchod / Hubnutí / Detox

ORIN DETOX+ pro očištění organismu

=

Produkt vhodný pro

Detox jater od škodlivin - toxinů

=

Počet dávek

30 denních dávek

=

Užívání

2 kapsle denně

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

  • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

  • Poštovné do ČR a SR zcela ZDARMA
  • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE
Domov / Obchod / Hubnutí / Detox

ORIN DETOX+ pro očištění organismu

Cítíte, že s vaším tělem není něco v pořádku? Máte problém se zažíváním, vaše váha nekontrolovaně roste, pociťujete únavu a máte zhoršenou kvalitu pleti? Důvodem mohou být přetížená játra, která jsou centrem detoxikace organismu. Pokud játra přestane plnit svou detoxikační úlohu a nezbavuje těl odpadních látek, objeví se první příznaky přetížených jater. Prioritou číslo jedna je tedy detoxikace organismu, na základě čehož naši odborníci navrhli unikátní recepturu DETOX+ WEIGHT LOSS FORMULA, která obsahuje komplex účinných složek určených k odbourání toxinů, rychlejší regeneraci jater, zlepšení trávení a podporu hubnutí. Očištěním jater od toxinů nastartujete spalování tuků čímž podpoříte hubnutí. Pro co nejlepší efekt doporučujeme užívat alespoň tři měsíce.

Tento produkt odporúčame kombinovať s ORIN VIACOLLAGENOM SKINNY.
ORIN DETOX+ k produktu ORIN VIACOLLLAGEN SKINNY len za 660 kč 240 kč

599 

EUR |  CZK

Skladem

Koupí získáte 24 bodov! Více o sbírání bodů se dočtete zde.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

  • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

  • Poštovné do ČR a SR zcela ZDARMA
  • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE

Popis

Jak se projeví to, že mé tělo je zaplaveno toxiny?

Potíže s trávením

Přibírání

Nemožnost zhubnout

Poruchy spánku

Přetrvávající únava

Zhoršená kvalita pleti a vlasů

Bolesti svalů a kloubů

Spojili jsme nejkvalitnější složky pro detoxikaci jater, díky čemuž můžete opět nastartovat váš metabolismus

R

Patentovaný extrakt vyrobený z Hřebíčku voňavého a Slaměnky italské

Do našich jater se dostávají škodlivé látky – toxiny. Úkolem jater je si s nimi správně poradit tak, aby to neohrozilo naše tělo. Patentovaný extrakt z Hřebíčku voňavého a Slaměnky italské pomáhá produkovat antioxidanty čímž posiluje detoxikaci jater. Ta je pak schopna lépe přeměňovat toxiny na ve vodě rozpustné látky, které následně přirozeně vyloučíme močí a potem.

Extrakt z plodů Schizandry čínské

Schizandra čínská se v tradiční čínské medicíně využívá už tisíciletí. Svými příznivými účinky na lidský organismus patří k velmi univerzálním a všestranným pomocníkům. Do ORIN DETOXU+ jsme ji přidali zejména pro její účinky na játra. Schizandra čínská má silné antioxidační vlastnosti, ochraňuje tělo před zplodinami organismu a vnitřními toxiny tak, že pomáhá při okysličování krve. Důležitou roli hraje také při regeneraci jaterní tkáně a léčbě poškození jater a ledvin. Používá se také k podpoře přirozené detoxikace po užití alkoholu či při onemocnění zvaném dili. Jedná se o polékové poškození jater, které může být vyvoláno v důsledku užívání antibiotik, antimykotik či anestetik. Kromě ochrany jater podporuje také produkci žluči.

R

Extrakt z Artyčoky zeleninové

Také jsme jej použili pro jeho schopnost ochránit játra. Navíc obsahuje složku cynarin, která je důležitá pro tvorbu žlučových kyselin a pomáhá rozpouštět tuky. Kromě cynarinu je tento extrakt bohatý na antioxidanty a vlákninu. Sekundárním účelem extraktu z Artyčoky zeleninové je i to, že působí proti nadýmání, plynatosti a zlepšuje trávení.

Vitamin E a selen

Oba vitamíny jsme použili zejména pro silné antioxidační schopnosti, neboť přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Množství účinných látek 2 kapsle *RVH%
Extrakt z Hřebíčku voňavého a Slaměnky italské 340 mg
Extrakt z plodů Schizandry čínské 250 mg
Extrakt z Artyčoky zeleninové 100 mg
Vitamin E 12 mg 100%
Selén 50 µg 91%

*RVH% – Referenční výživové hodnoty

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Víme však, že jste na tom „lepší“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Další informace

Hmotnost 0.3 kg
Složky

Extrakt z poupat Hřebíčkovce voňavého (Syzygium aromaticum) az květů Slaměnky italské (Helichrysum italicum), objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza, L – Glutation redukován, kapsle: hydroxypropylmetylcelulóza, extrakt z listů Artičo tokoferylacetát), selen (L – selenomethionin). Původ základní složky: EU.

Upozornění

Nádobku uchovávejte uzavřenou, mimo dosah malých dětí. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v uzavřené nádobě, v suchu, při teplotě do 25 ° C, chraňte před přímým slunečním zářením.

Výrobce

ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

1