(Hodnocení: 27)

ORIN VIAELASTIC pro klouby, šlachy a pohyb

(Hodnocení: 27)

ORIN VIAELASTIC pro klouby, šlachy a pohyb

Nejlepší kloubní výživa s kolagenem od ORINu, která je sestavena tak, aby vyřešila bolesti kloubů, svalů a páteře. Najdeš v ní až 8000 mg kolagenu I., II. a III. Typu. Obsahuje protizánětlivé složky, také MSM, chondroitin a glukosamin sulfát. Pokud hledáš kloubní výživu pro běžné uživatele, sportovce či seniory, ORIN Viaelastic je to správné řešení. Přesvědčí tě o tom recenze a zkušenosti našich zákazníků.

✓ ORIN Viaelastic jsme vylepšili o vitamíny K2 a D3, které z běžné stravy nedoplníme v dostatečném množství.
✓ Vhodný i pro lidi, které trápí řídnutí kostí.
✓ Používáme kombinaci klinicky testovaných hovězích kolagenových peptidů typu I, II a III.
✓ ORIN VIAELASTIC obsahuje 500 mg vitaminu C v denní dávce, který přispívá ke správné tvorbě kolagenu.
✓ Jedná se o komplexní kloubní výživu.
✓ Příjemná, ovocná chuť bez pachutě kolagenu.
✓ Odměrka je součástí balení.
✓ ORIN VIAELASTIC vyrábíme na Slovensku.
✓ ORIN VIAELASTIC je registrován na Úřadu veřejného zdravotnictví ČR.
✓ Používáme výhradně přírodní aromata a přírodní barviva.

Hodnoty jsou uváděny v denních dávkách: Hydrolyzované kolagenové peptidy (8000 mg), glukosamin sulfát (1200 mg), MSM (900 mg), vitamin C (500 mg), chondroitin sulfát (400 mg), hořčík (100 mg), extrakt rakytníku (100 mg), vitamin E (50 mg), kyselina hyaluronová (30 mg), vitamin B6 (10 mg), vitamin B1 (5 mg), vitamin B2 (5 mg), kyselina listová (600 µg), vitamin K2 MK7 (75 µg), vitamin D (35 µg)

Sladidlo: bezkalorické sladidlo sukralóza, která je vhodná i pro diabetiky.

Balení obsahuje 20 denních dávek. Do sklenice o objemu 200 ml nasypte 1 přiloženou zarovnanou odměrku výživového doplňku VIAELASTIC, zalijte vodou a dobře promíchejte. Po úplném rozpuštění nápoj vypijte. Doporučujeme užívat spolu s jídlem.

Tip od nás: Pro lepší zapamatování doporučujeme užívat od pondělí do pátku a o víkendu si dát pauzu.

905 

CZK – EUR

Koupí získáte 37 bodov! Více o sbírání bodů se dočtete zde.
Koupí získáte 37 bodov! Více o sbírání bodů se dočtete zde.

Zvýhodněné trojbalení - 1 kus/844 kč

Přejděte na trojbalení zde →

• Poštovné do ČR a SR zcela ZDARMA přes Packetu nebo GLS
• Platby online přes GoPay nebo dobírka
• Odešleme dnes, objednáte-li v pracovní dny do 13:00 hodin.

Znásobte účinky ORIN VIAELASTICU a doplňte si k němu plusový produkt podle typu problému, který chcete řešit.

Jakýkoliv PLUS+ produkt k VIAELASTICU jen za:

369 kč 245 kč

27 recenzí ORIN VIAELASTIC pro klouby, šlachy a pohyb

 1. rostislav.hocko (ověřený vlastník)

  Koupil jsem si trojbalení, červený grep je výborný. Pomáhá, určitě doporučuji.

 2. petra.borik (ověřený vlastník)

  Super chuť. Pomáhá. Určitě si koupím trojbalení.

 3. ada.vaculikova (ověřený vlastník)

  Pravidelně kupuji, jsem spokojena.

 4. Zdena Procházková (ověřený vlastník)

  Mám již třetí druh . Bolesti kloubů značně ustoupily.Vyzkoušela jsem různé značky,ale mojkolagen super.

 5. tejinkar (ověřený vlastník)

  Koupila jsem si trojbaleni. Nejvíce mi chutnala příchuť pomeranč,je to jak dzusik.
  Po prvním balení,tedy cca po měsíci zcela ustoupily bolesti kloubů a šlach. Teď tento zázrak nakupují své rodině pod stromeček

 6. Lenka Šebáková (ověřený vlastník)

  Kolagen jsem kupovala mamince kvůli bolesti kolen. Je s ním velice spokojená a hodně jí pomohl.

 7. radektomanik (ověřený vlastník)

  Jsem velice spokojen. Bolest zad a kloubů je pryč. Vyzkoušel jsem už různé přípravky,ale teprve tento mi opravdu pomohl. Vyzkoušel jsem na doporučení a nelituji. Objednávám znovu a doporučuji všem vyzkoušet.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Detaily o ORIN VIAELASTIC

Proč bych měl/měla začít užívat ORIN VIAELASTIC?

Pokud pravidelně zatěžujete Vaše klouby, trpí zejména váhonosné klouby. Pokud se k tomu přidruží zánět nebo poranění, člověka to vyvede z normálního režimu. Faktem je, že existuje mnoho aktivit, které nemůžeme dělat, pokud nemáme zdravé klouby. Možná se budeme muset vzdát našich oblíbených koníčků, možná nás tyto nepříjemné bolesti dovedou k neschopnosti vykonávat naši práci, atp. V současnosti si už však umíte pomoci a nic z výše uvedeného se Vám nemusí stát. Musíte se však postarat o vaši chrupavku, o správné mazání kloubu či posílení šlach. Do jednoho doplňku výživy jsme proto namíchali všechny důležité látky, vitamíny a minerály v dostatečném množství, které se komplexně postarají o Váš pohybový aparát.

Proč jsme do ORIN VIAELASTICU doplnili vitamín K2+D3?

Vitamin K2 je drahý vitamín, rozpustný v tucích. Odpovídá za to, aby se vápník dostal na správná místa v těle. Pro synergii (posílení) účinku se doporučuje užívat s vitamínem D3, který ovlivňuje kvalitu kostí a pozitivně ovlivňuje pohybový aparát. Bez vitamínu K2 by zase správně nefungoval proces tvorby kostí. Mluvíme tak o dvojičkách vitamínů, které se navzájem posilují a Vy díky nim můžete dosáhnout viditelných výsledků. Tyto vitamíny z běžné stravy jen stěží doplníme v dostatečném množství, proto je třeba je přijímat z externích zdrojů. Jsou vhodné zejména pro ženy v menopauze, pro lidi s osteoporózou či pro lidi, které trápí řídnutí kostí.

Proč je vhodné doplňovat kolagen z externích zdrojů?

Kolagen je základní hmotou chrupavek a podporných tkání. Po 25. roce života si jej však naše tělo přestává vyrábět v dostatečném množství.

Proč je vhodné užívat kolagen spolu s vitamínem C?

Zatímco většina živočichů si dokáže vytvářet vlastní vitamín C, člověk je odkázán na jeho externí příjem. Naše tělo je schopno kolagen zpracovat jen s dostatečným množstvím vitamínu C.

VIAELASTIC obsahuje složku, která se podílí na vytváření šlach, vaziv.

VIAELASTIC obsahuje glukosamin sulfát, který se podílí na vytváření šlach, vaziv a tekutin, které obklopují klouby. Vědci se domnívají, že užívání glukosaminových doplňků může obnovit chrupavku a množství kapaliny v kloubu.

Těšit se můžete na složky, které dokážou zmírnit bolesti.

Do VIAELASTICU jsme namíchali i chondroitin, který se běžně používá ke zmírnění bolesti. V kombinaci s MSM, který je také součástí tohoto výživového doplňku, jsou přínosem při léčbě artritidy. S bolestmi Vám pomůže i kyselina listová, kterou jsme do VIAELASTICU také přidali.

Oceníte protizánětlivé vlastnosti.

Do VIAELASTICU jsme přidali extrakt z rakytníku. Ten obsahuje několikanásobně vyšší množství vitamínu C než citrusové plody, díky čemuž vyniká protizánětlivou schopností. I proto si získal svoji oblibu při zánětech kloubů a svalů.

V péči o klouby je důležitý tlumič nárazů.

Kolik z Vás už bylo na injekčním doplnění kyseliny hyaluronové do kolena? Dělá se to z jediného důvodu. Kyselina hyaluronová se do našich kloubů doplňuje proto, že se tam chová jako tlumič nárazů. Tato funkce je při chůzi či běhu nezbytná.

Užíváním VIAELASTICU se staráte i o své svaly.

Díky obsahu hořčíku a vitaminu D přispíváte také ke správnému fungování svalů.

Ochráníte buňky před oxidačním stresem.

To, v jakém stavu budou Vaše buňky, umíte do značné míry ovlivnit. Pomůže Vám v tom vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Podpoříte imunitu, dodáte tělu energii a snížíte vyčerpání a únavu.

A to vše díky kombinaci B vitamínů. Konkrétně díky:

 • vitamínu B6, který přispívá ke správnému fungování imunitního systému.
 • vitaminu B1, který přispívá k látkové přeměně důležité pro tvorbu energie.
 • vitamínu B2, který přispívá ke snížení vyčerpání a únavy.
Přesné složení produktů

Složení broskev: Hydrolyzované hovězí kolagenové peptidy typu I a III, glukosamin sulfát, hořčík (hořečnatá sůl kyseliny citrónové), MSM (metylsulfonylmetan), vitamin C (kyselina L - askorbová), chondroitin sulfát, chondroitin sulfát, chondroitin sulfát, chondroitin sulfát : kyselina citrónová, hydrolyzované hovězí kolagenové peptidy typu II, extrakt z rakytníku, vitamin E (D - alfa - tokoferylacetát), vitamin K2 MK7 (menachinon),
hyaluronan sodný, sladidlo: sukralóza, vitamin D3 (kolekalciferol), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B1 (thiaminmononitrát), vitamin B2 (riboflavin), aktivní kyselina listová (L-methyltetrafolát vápenatý). Původ základní složky z EU.

Složení červený grep: Hydrolyzované hovězí kolagenové peptidy typu I a III, glukosamin sulfát, hořčík (hořečnatá sůl kyseliny citrónové), MSM (metylsulfonylmetan), vitamin C (kyselina L-askorbová), chondroitin sulfát, přírodní hydrolyzované hovězí kolagenové peptidy typu II, extrakt z rakytníku, vitamín E (D - alfa - tokoferylacetát), regulátor kyselosti: kyselina jablečná, vitamín K2 MK7 (menachinon), hyaluronan sodný, sladidlo: sukralóza, vitamín D pyridoxin hydrochlorid), vitamin B1 (thiaminmononitrát), vitamin B2 (riboflavin), aktivní kyselina listová (L-methyltetrafolát vápenatý). Původ základní složky z EU.

Složení pomeranč: Hydrolyzované hovězí kolagenové peptidy typu I a III, glukosamin sulfát, hořčík (hořečnatá sůl kyseliny citrónové), MSM (metylsulfonylmetan), vitamin C (kyselina L-askorbová), chondroitin sulfát, regulátor: barvivo: betakaroten, hydrolyzované hovězí kolagenové peptidy typu II, extrakt z rakytníku, vitamín E (D - alfa - tokoferylacetát), vitamín K2 MK7 (menachinon), hyaluronan sodný, sladidlo: sukralóza, vitamín D3 (kolek ), vitamin B1 (thiaminmononitrát), vitamin B2 (riboflavin), aktivní kyselina listová (L-methyltetrafolát vápenatý). Původ základní složky z EU.

Upozornění: Balení uchovávejte uzavřené, mimo dosah malých dětí. Přípravek je určen pro vnitřní použití. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Výrobce: ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 96001 Zvolen

Množstvo účinných látok 1 dávka 13,05 g *RVH%
Hydrolyzované kolagénové peptidy typ I a III 7900 mg -
Glukozamín sulfát 1200 mg -
MSM (metylsulfonylmetán) 900 mg -
Vitamín C 500 mg 625%
Chondroitín sulfát 400 mg -
Horčík 100 mg 27%
Hydrolyzované kolagénové peptidy typ II 100 mg -
Extrakt z rakytníka 100 mg -
Vitamín E 50 mg 417%
Kyselina hyalurónová 30 mg -
Vitamín B6 10 mg 714%
Vitamín B1 5 mg 455%
Vitamín B2 5 mg 357%
Kyselina listová 600 µg 300%
Vitamín K7 MK7 75 µg 100%
Vitamín D 35 µg 700%

*RVH% - Referenčné výživové hodnoty

Máte-li další dotazy napište nám na email: info@mojkolagen.cz nebo Live Chat v pravém dolním rohu stránky. Zavolejte +421 917 493 833 nebo napište na WhatsApp, Viber nebo Telegram.

1