Domov / Obchod / Kolagen pro krásu / VIACOLLAGEN Tattoo

ORIN VIACOLLAGEN Tattoo

viacollagen tattoo

Domov / Obchod / Kolagen pro krásu / VIACOLLAGEN Tattoo

ORIN VIACOLLAGEN Tattoo

Příchuť: Citron - 235 g

Chystáte se dát si tetování? Jelikož jde o celoživotní zásah do pokožky, tatéra jste si pravděpodobně vybírali důkladně. Stejně důkladná by měla být i příprava pokožky na tetování a péče po tetování. Představujeme Vám ověřený recept, který Vám Vaše tetování pomůže udržet krásné a zářivé po dlouhou dobu. Seznamte se s prvním tetovacím kolagenem VIACOLLAGEN TATTOO. S výživovým doplňkem, který jsme pro Vás vyvíjeli několik měsíců. Tento osvěžující, citrónový drink v sobě obsahuje směs důležitých vitamínů a minerálů, které Vaši pokožku vyživí zevnitř a zároveň sníží zánětlivou reakci kožní tkáně. To následně vede k lépe připravené pokožce a zároveň k možnosti eliminovat tvorbu modřin a otoků po tetování. Dopřejte Vaší pokožce tu nejlepší péči. Svěřte se do rukou odborníků.

Produkt je vhodný na:
pro přípravu pokožky před tetováním na jakoukoli část těla
hojení pokožky po tetování
v případě, že se chystáte na tetování obočí
v případě, že chcete urychlit a zlepšit hojení po tetování obočí

Hodnoty jsou uváděny v denních dávkách: Hydrolyzované kolagenové peptidy z ryb (5000 mg), Vitamin C (1000 mg), MSM (1000 mg), L-Glycin (100 mg), Bromelain (50 mg), Papain (50 mg), Zinek (15 mg), Extrakt z plodov Citronovníku pravého s bioflavonoidy (10 mg) z toho bioflavonoidy (5 mg), Inositol (200 mcg), Kyselina listová (200 mcg), Biotin (100 mcg)

Přírodní sladidlo: stévie
Alergeny: ryby

Balení obsahuje 30 denních dávek. Do sklenice o objemu 200 ml nasypte dávku 7,84 g (1 odměrku naplněnou po rysku 15 ml) výživového doplňku, zalijte vodou a dobře promíchejte. Po úplném rozpuštění nápoj vypijte.

839  + POŠTOVNÉ ZDARMA

CZK - EUR

Skladem

Koupí získáte 34 bodov! Více o sbírání bodů se dočtete zde.

• Poštovné do ČR a SR zcela ZDARMA přes Packetu nebo GLS
• Platby online přes GoPay nebo dobírka
• Odešleme dnes, objednáte-li v pracovní dny do 13:00 hodin.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Detaily o ORIN Viacollagen Tattoo

Proč vznikl VIACOLLAGEN TATTOO?

Součástí tetování jsou kožní rány a ty vyžadují zvláštní pozornost. Hojení je totiž proces. Při tetování pokožka zažívá statisíce vpichů, aby se inkoust dostal do vrstev, kterých je třeba. Věděli jste, že zhojené tetování se nenachází v epidermu, protože by se během krátké doby smylo? Ve skutečnosti existuje hlouběji v dermu. Studie o nanočásticích tetovacího inkoustu v kožní tkáni navíc zjistila, že zředěný tetovací inkoust ohrožuje syntézu kolagenu. Pro zachování zdravých kožních buněk a podporu syntézy kolagenu na buněčné úrovni je proto velmi důležité považovat hojení tetování za proces, který vyžaduje vnější i vnitřní péči – což kromě používání krémů zahrnuje i užívání kolagenu, vitamínů a dalších pro pokožku prospěšných složek. Jelikož produkt na přípravu pokožky pro tetování na našem trhu chybí, rozhodli jsme se ho sestavit.

Jaké účinné složky v sobě obsahuje VIACOLLAGEN TATTOO?

Hydrolyzované kolagenové peptidy z ryb

V našich produktech používáme výlučně hydrolyzované kolagenové peptidy – nejkvalitnější formu kolagenu od firmy, která se výrobě této suroviny věnuje více než 175 let. Tato forma kolagenu se do našeho těla nejlépe vstřebává. Jelikož s tímto kolagenem máme my i naši zákazníci nejlepší zkušenosti, použili jsme ho i ve VIACOLLAGENU TATTOO. Do jedné denní dávky jsme namíchali až 5000 mg mořského kolagenu typu I a III s vysokým obsahem glycinu, prolinu a hydroxyprolinu, tří základních stavebních prvků pokožky. Jak jsme již v úvodu uvedli, studie o nanočásticích tetovacího inkoustu v kožní tkáni zjistila, že pro zachování zdravých kožních buněk a podporu syntézy kolagenu na buněčné úrovni je velmi důležité považovat hojení tetování za proces, při kterém je potřebná výživa zevnitř. Je proto vhodné tuto bílkovinu mládí doplnit z externích a ověřených zdrojů.

Vitamin C

Věděli jste o tom, že kolagen je třeba doplňovat s dostatečným množstvím vitamínu C? Vitamin C přispívá ke správné tvorbě kolagenu a ke správné funkci pokožky, proto bylo jeho doplnění do VIACOLLAGEN TATTOO samozřejmostí.

Složka podporující tvorbu kolagenu

L – Glycin

Tato složka je známá tím, že podporuje zdraví tkání a tvorbu kolagenu v našem těle. V kombinaci s mořským kolagenem tak můžete ještě více podpořit výsledný efekt.

Protizánětlivé složky

MSM

MSM nebo síra se nachází v každém lidském organismu, ale s přibývajícím věkem v našem těle klesá. Vyznačuje se zejména silným, protizánětlivým účinkem. Je vhodné ji proto doplňovat jistý čas před tím, než se rozhodnete pro tetování ai v období po tetování. Tetování se Vám díky němu může snáze hojit.

Bromelain

Tato složka je již dlouhá léta přitažlivá pro plastické chirurgy. Je to zejména pro její schopnost snižovat bolest a zánět. Dvojitě zaslepená studie dokonce uvádí, že užívání bromelainu ústní formou se využívá k redukci podlitin. Ukázalo se tak, že extrakt z ananasu, kterým je bromelain, vykazuje protizánětlivé a analgetické účinky, na základě čehož jsme se ho rozhodli použít ve VIACOLLAGENU TATTOO.

Regenerační složky

Papain

Tento přírodní enzym se většinou používá ke zlepšení trávení. Věděli jste však, že má i jiné využití? Papain se používá jako exfoliační (olupující) prostředek k odstraňování staré, odumřelé kůže. Papain likviduje poškozené buňky, aniž by ohrozil zdravé.

Extrakt z citroníku pravého s bioflavonoidy

Bioflavonoidy se přirozeně vyskytují ve všech druzích ovoce. Jedná se o skupinu rostlinných pigmentů, které jsou ve velké míře zodpovědné za samotnou barvu ovoce. Bioflavonoidy se spolu s extraktem z citronovníku pravého v kosmetickém průmyslu používají ke snížení viditelnosti jizev a sjednocení barevného tónu pleti, díky čemuž mají vynikající využitelnost i při samotném tetování.

Zložky, podporujúce zdravie pokožky

Inositol

Jedná se o přirozeně se objevující látku v lecitinu (v přírodním antioxidantu obsaženém v každé živé buňce). Tělo díky němu vytváří mnohem větší objem vitamínu B v porovnání s ostatními vitamíny. Inositol je důležitou látkou pro buněčnou funkci + pomáhá udržovat zdravou pleť, což je při tetování a v období po velmi důležité. V tomto období je třeba zvýšit jeho denní dávku.

Zinek + biotin + kyselina listová

Jelikož oba minerály přispívají k udržení zdravé pokožky, jejich přidání do VIACOLLAGENU TATTOO bylo nutností.

Presné zloženie produktov
Složení Citron: Hydrolyzované kolagenové peptidy z ryb, vitamín C (L-askorban sodný), methylsulfonylmetan, regulátor kyselosti: kyselina jablečná, aroma: citron, L-Glycin, zinek (digtycinát zin) Ananas Comosus), enzym papain (Carica papaya), barvivo: betakaroten, sladidlo: glykosidy steviolu, extrakt z plodů Citronovníku pravého s bioflavonoidy (Citrus limon), inositol (inositol hexanikotinát), kyselina listová (L-Methylfolát -biotin). Původ základní složky z EU.

Množství účinných látek 1 dávka 7,84 g *RVH%
Hydrolyzované kolagenové peptidy z ryb 5000 mg -
Vitamin C 1000 mg 1250%
MSM 1000 mg -
L-Glycin 100 mg -
Bromelain 50 mg -
Papain 50 mg -
Zinek 15 mg 150%
Extrakt z plodů Citronovníku pravého s bioflavonoidy 10 mg -
z toho bioflavonoidy 5 mg -
Inositol 200 mcg -
Kyselina listová 200 mcg 100%
Biotin 100 mcg 200%

*RVH% - Referenční výživové hodnoty.

Máte-li další dotazy napište nám na email: info@mojkolagen.cz nebo Live Chat v pravém dolním rohu stránky. Zavolejte +421 917 493 833 nebo napište na WhatsApp, Viber nebo Telegram.

1