=

Produkt vhodný pro

přípravu pokožky na tetování a regeneraci po tetování

=

Obsah kolagenu

5000 mg (v denní dávce)

=

Obsah Vitaminu C

1000 mg (v denní dávce)

=

Počet dávek a užívání

  • 30 denních dávek
  • Doporučujeme užívat 30 dní před a 30 dní po tetování
=

Příchuť

Citron (235 g)

Domov / Obchod / Kolagen pro krásu / VIACOLLAGEN Tattoo

ORIN VIACOLLAGEN Tattoo

=

Produkt vhodný pro

přípravu pokožky na tetování a regeneraci po tetování

=

Obsah kolagenu

5000 mg (v denní dávce)

=

Obsah Vitaminu C

1000 mg (v denní dávce)

=

Počet dávek a užívání

  • 30 denních dávek
  • Doporučujeme užívat 30 dní před a 30 dní po tetování
=

Příchuť

Citron (235 g)

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

  • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

  • Poštovné od 70 Kč - Při nákupu nad 1500 kč ZDARMA
  • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE
Domov / Obchod / Kolagen pro krásu / VIACOLLAGEN Tattoo

ORIN VIACOLLAGEN Tattoo

Chystáte se dát si tetování? Jelikož jde o celoživotní zásah do pokožky, tatéra jste si pravděpodobně vybírali důkladně. Stejně důkladná by měla být i příprava pokožky na tetování a péče po tetování. Představujeme Vám ověřený recept, který Vám Vaše tetování pomůže udržet krásné a zářivé po dlouhou dobu. Seznamte se s prvním tetovacím kolagenem VIACOLLAGEN TATTOO. S výživovým doplňkem, který jsme pro Vás vyvíjeli několik měsíců. Tento osvěžující, citrónový drink v sobě obsahuje směs důležitých vitamínů a minerálů, které Vaši pokožku vyživí zevnitř a zároveň sníží zánětlivou reakci kožní tkáně. To následně vede k lépe připravené pokožce a zároveň k možnosti eliminovat tvorbu modřin a otoků po tetování. Dopřejte Vaší pokožce tu nejlepší péči. Svěřte se do rukou odborníků.

859 

Česká koruna (Kč) | EUR

Skladem

Koupí získáte 35 bodov! Více o sbírání bodů se dočtete zde.

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

  • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

  • Poštovné od 70 Kč - Při nákupu nad 1500 kč ZDARMA
  • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE

Popis

Proč vznikl VIACOLLAGEN TATTOO?

Součástí tetování jsou kožní rány a ty vyžadují zvláštní pozornost. Hojení je totiž proces. Věděli jste, že zhojené tetování se nenachází v epidermu, protože by se během krátké doby smylo? Ve skutečnosti existuje hlouběji v dermu. Studie o nanočásticích tetovacího inkoustu v kožní tkáni navíc zjistila, že zředěný tetovací inkoust ohrožuje syntézu kolagenu. Pro zachování zdravých kožních buněk a podporu syntézy kolagenu na buněčné úrovni je proto velmi důležité považovat hojení tetování za proces, který vyžaduje vnější i vnitřní péči – což kromě používání krémů zahrnuje i užívání kolagenu, vitamínů a dalších pro pokožku prospěšných složek. Jelikož produkt na přípravu pokožky pro tetování na našem trhu chybí, rozhodli jsme se ho sestavit.

Jaké účinné složky v sobě obsahuje VIACOLLAGEN TATTOO?

Hydrolyzované kolagenové peptidy z ryb

V našich produktech používáme výlučně hydrolyzované kolagenové peptidy – nejkvalitnější formu kolagenu od firmy, která se výrobě této suroviny věnuje více než 175 let. Tato forma kolagenu se do našeho těla nejlépe vstřebává. Jelikož s tímto kolagenem máme my i naši zákazníci nejlepší zkušenosti, použili jsme ho i ve VIACOLLAGENU TATTOO. Do jedné denní dávky jsme namíchali až 5000 mg mořského kolagenu typu I a III s vysokým obsahem glycinu, prolinu a hydroxyprolinu, tří základních stavebních prvků pokožky. Jak jsme již v úvodu uvedli, studie o nanočásticích tetovacího inkoustu v kožní tkáni zjistila, že pro zachování zdravých kožních buněk a podporu syntézy kolagenu na buněčné úrovni je velmi důležité považovat hojení tetování za proces, při kterém je potřebná výživa zevnitř. Je proto vhodné tuto bílkovinu mládí doplnit z externích a ověřených zdrojů.

Vitamin C

Věděli jste o tom, že kolagen je třeba doplňovat s dostatečným množstvím vitamínu C? Vitamin C přispívá ke správné tvorbě kolagenu a ke správné funkci pokožky, proto bylo jeho doplnění do VIACOLLAGEN TATTOO samozřejmostí.

Složka podporující tvorbu kolagenu

L – Glycin

Tato složka je známá tím, že podporuje zdraví tkání a tvorbu kolagenu v našem těle. V kombinaci s mořským kolagenem tak můžete ještě více podpořit výsledný efekt.

Protizánětlivé složky

MSM

MSM nebo síra se nachází v každém lidském organismu, ale s přibývajícím věkem v našem těle klesá. Vyznačuje se zejména silným, protizánětlivým účinkem. Je vhodné ji proto doplňovat jistý čas před tím, než se rozhodnete pro tetování ai v období po tetování. Tetování se Vám díky němu může snáze hojit.

Bromelain

Tato složka je již dlouhá léta přitažlivá pro plastické chirurgy. Je to zejména pro její schopnost snižovat bolest a zánět. Dvojitě zaslepená studie dokonce uvádí, že užívání bromelainu ústní formou se využívá k redukci podlitin. Ukázalo se tak, že extrakt z ananasu, kterým je bromelain, vykazuje protizánětlivé a analgetické účinky, na základě čehož jsme se ho rozhodli použít ve VIACOLLAGENU TATTOO.

Regeneračné zložky

Papaín

Tento přírodní enzym se většinou používá ke zlepšení trávení. Věděli jste však, že má i jiné využití? Papain se používá jako exfoliační (olupující) prostředek k odstraňování staré, odumřelé kůže. Papain likviduje poškozené buňky, aniž by ohrozil zdravé.

Extrakt z citronovníku pravého s bioflavonoidy

Bioflavonoidy se přirozeně vyskytují ve všech druzích ovoce. Jedná se o skupinu rostlinných pigmentů, které jsou ve velké míře zodpovědné za samotnou barvu ovoce. Bioflavonoidy se spolu s extraktem z citronovníku pravého v kosmetickém průmyslu používají ke snížení viditelnosti jizev a sjednocení barevného tónu pleti, díky čemuž mají vynikající využitelnost i při samotném tetování.

Složky, podporující zdraví pokožky

Inositol

Jedná se o přirozeně se objevující látku v lecitinu (v přírodním antioxidantu obsaženém v každé živé buňce). Tělo díky němu vytváří mnohem větší objem vitamínu B v porovnání s ostatními vitamíny. Inositol je důležitou látkou pro buněčnou funkci + pomáhá udržovat zdravou pleť, což je při tetování a v období po velmi důležité. V tomto období je třeba zvýšit jeho denní dávku.

Zinek + biotin + kyselina listová

Jelikož oba minerály přispívají k udržení zdravé pokožky, jejich přidání do VIACOLLAGENU TATTOO bylo nutností.

Viacollagen Tattoo je vhodný

– pro přípravu pokožky před tetováním na jakoukoli část těla
– hojení pokožky po tetování
– v případě, že se chystáte na tetování obočí
– v případě, že chcete urychlit a zlepšit hojení po tetování obočí

Množstvo účinných látok 1 dávka 7,84 g *RVH%
Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb 5000 mg
Vitamín C 1000 mg 1250%
MSM 1000 mg
L-Glycín 100 mg
Bromelain 50 mg
Papaín 50 mg
Zinok 15 mg 150%
Extrakt z plodov Citrónovníka pravého s bioflavonoidmi 10 mg
z toho bioflavonoidy 5 mg
Inozitol 200 mcg
Kyselina listová 200 mcg 100%
Biotín 100 mcg 200%

*RVH% – Referenčné výživové hodnoty.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Další informace

Hmotnost 0.3 kg
Složky

Hydrolyzované kolagenové peptidy z ryb, vitamin C (L-askorban sodný), methylsulfonylmetan, regulátor kyselosti: kyselina jablečná, aroma: citron, L-Glycin, zinek (diglycinát zinečnatý), enzym bromelain (Ananas , barvivo: betakaroten, sladidlo: glykosidy steviolu, extrakt z plodů Citronovníku pravého s bioflavonoidy (Citrus limon), inositol (inositol hexanikotinát), kyselina listová (L-methylfolát vápenatý), biotin (D-biotin). Původ základní složky z EU.

Doporučená denní dávka dospělého

7,84 g (naplňte po rysku 15 ml) 1x denně.

Návod k použití

Do sklenice o objemu 200 ml nasypte dávku 7,84 g (1 odměrku naplněnou po rysku 15 ml) výživového doplňku, zalijte vodou a dobře promíchejte. Po úplném rozpuštění nápoj vypijte. Balení obsahuje 30 denních dávek.

Upozornění

Balení uchovávejte uzavřené, mimo dosah malých dětí. Přípravek je určen pro vnitřní použití. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat pokud náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v uzavřeném balení, v suchu při teplotě do 25 ° C, chraňte před přímým slunečním zářením.

Výrobce

ORIN Group, s.r.o., na Štěpnici 1379/1, 96001 Zvolen

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ORIN VIACOLLAGEN Tattoo“