Domov / Obchod / Kolagen pro krásu / VIACOLLAGEN

(Hodnocení: 79)

ORIN VIACOLLAGEN

Domov / Obchod / Kolagen pro krásu / VIACOLLAGEN

(Hodnocení: 79)

ORIN VIACOLLAGEN

Seznamte se s prvním chutným kolagenem, který se zaměřuje na důležitou osu: střevo – mozek – pokožka. Naše pleť je totiž zrcadlem našich střev. Tato unikátní receptura proto proniká dále než jen do hloubky naší pokožky. Zasahuje až do našich střev, kde se o ně stará akáciová vláknina v kombinaci s papainem. ORIN VIACOLLAGEN jsme nově vylepšili o důležitý minerál krásy – MSM. Denní dávku jsme přizpůsobili na dlouhodobé, nikoli jednorázové užívání, díky čemuž můžete dosáhnout vysněných výsledků. Stačí rozpustit jednu odměrku ve 2 dcl vody a chutný, kolagenový drink je na světě. Vašim vlasům, nehtům a pleti tak dodáte péči, jakou si zaslouží.

✓ Produkt obohacený o protizánětlivý minerál krásy - MSM
✓ První, chutný kolagen, který se zaměřuje na důležitou osu: střevo - mozek - pokožka
✓ Používáme klinicky testovaný kolagen s viditelnými výsledky do 90 dnů (5000 mg v denní dávce).
✓ ORIN Viacollagen obsahuje 1000 mg vitaminu C v denní dávce.
✓ Jedná se o komplexní beauty výživu pro Vaše vlasy, nehty a pleť.
✓ Příjemná, ovocná chuť bez pachutě kolagenu.
✓ ORIN Viacollagen vyrábíme na Slovensku.
✓ ORIN Viacollagen je registrován na Úřadu veřejného zdravotnictví ČR.
✓ Používáme výlučně přírodní aroma a přírodní barviva.

Hodnoty jsou uváděny v denních dávkách: Hydrolyzované kolagenové peptidy z ryb (5000 mg), vitamin C (1000 mg), akáciová vláknina (1000 mg), MSM (500 mg), kyselina hyaluronová (80 mg), papain (50 mg), zinek (10 mg), biotin (100 mcg), selen (50 mcg)

Přírodní sladidlo: stévie
Alergeny: ryby

Balení obsahuje 30 denních dávek. Do sklenice o objemu 200 ml nasypte 1x denně 1 přiloženou odměrku (naplněnou po rysku 15 ml) výživového doplňku ORIN Viacollagen, zalijte vodou a dobře promíchejte. Po úplném rozpuštění nápoj vypijte.

859 

CZK – EUR

Koupí získáte 35 bodov! Více o sbírání bodů se dočtete zde.
Koupí získáte 35 bodov! Více o sbírání bodů se dočtete zde.

Zvýhodněné trojbalení s poštovným ZDARMA

Použijte aktuální 420 kč slevový kód na trojbalení. Aktuální slevové kódy.

Zkopírujte kód a přejděte na trojbalení zde →

• Při nákupu nad 1500 Kč poštovné ZDARMA
• Poštovné od 70 kč (GLS & Packeta)
• Platby online nebo dobírka
• Odešleme dnes, objednáte-li v pracovní dny do 13:00 hodin.

Znásobte účinky ORIN VIACOLLAGENU a doplňte si k němu plusový produkt podle typu problému, který chcete řešit.

Jakýkoliv PLUS+ produkt k VIACOLLAGENU jen za:

369 Kč 245 Kč

Detaily o ORIN Viacollagene

Díky čemu je ORIN Viacollagen speciální?

Vytvořili jsme první kolagen na Slovensku, který se zaměřuje na důležitou osu: střevo - mozek - pokožka. Možná jste už slyšeli, že naše pleť je zrcadlem našich střev. Toto přísloví vzniklo z jediného důvodu. Největší část imunitního systému (přibližně 80%) se nachází v našich střevech. Pokud je dostatečně nevyživujeme, snadno se může stát, že náš imunitní systém nebude schopen přijmout minerály, vitamíny a další látky, které mu dodáváme. Užívání kolagenu, vitamínu C, kyseliny hyaluronové a dalších složek je při nedostatečně vyživených střevech naprosto zbytečné. Kvalita našich vlasů, nehtů a pleti je tedy úzce spjata se stavem našich střev. A právě na základě tohoto faktu jsme sestavili prémiový produkt ORIN Viacollagen, který v prvním kroku díky akáciové vláknině vyživí naše střeva v celé jejich délce a díky papainu pomáhá lépe rozkládat bílkovinná vlákna. V druhém kroku našim vlasům, nehtům a pleti dodá potřebné živiny pro jejich zdraví a krásu.

Díky čemu je ORIN Viacollagen speciální?

Produkt obohacený o proitzánětlivý minerál krásy - MSMaVytvořili jsme první kolagen na Slovensku, který se zaměřuje na důležitou osu: střevo - mozek - pokožka. Možná jste už slyšeli, že naše pleť je zrcadlem našich střev. Toto přísloví vzniklo z jediného důvodu. Největší část imunitního systému (přibližně 80%) se nachází v našich střevech. Pokud je dostatečně nevyživujeme, snadno se může stát, že náš imunitní systém nebude schopen přijmout minerály, vitamíny a další látky, které mu dodáváme. Užívání kolagenu, vitamínu C, kyseliny hyaluronové a dalších složek je při nedostatečně vyživených střevech naprosto zbytečné. Kvalita našich vlasů, nehtů a pleti je tedy úzce spjata se stavem našich střev. A právě na základě tohoto faktu jsme sestavili prémiový produkt ORIN Viacollagen, který v prvním kroku díky vláknině z clusterové fazole vyživí naše střeva a díky papainu pomáhá lépe rozkládat bílkovinná vlákna a v druhém kroku dodá naším vlasům a nehtům živiny pro jejich zdraví a krásu.

ORIN Viacollagen jsme vylepšili o minerál krásy – MSM

O MSM můžete slyšet i jako o minerálu krásy či o organické síře. Pro naši pokožku, ale také vlasy má řadu pozitivních účinků. Rozhodně mezi ně patří:

1. protizánětlivé účinky, které pomáhají blokovat záněty a zánětlivé procesy. Může za to schopnost MSM posilovat a aktivovat hormon kortizol, který v těle působí protizánětlivě. Tuto vlastnost nejvíce oceníte při problémech s akné či při jiných zánětlivých onemocněních pokožky.

2. lepší kvalita vlasů. MSM poskytuje potřebnou síru pro tvorbu keratinu nezbytného pro udržení pevných vlasů. A o pevných a pěkných vlasech sní každá z nás.

3. hojivé účinky. Jelikož MSM pomáhá k tvorbě L-glutathionu, můžete očekávat hojivé účinky na pokožku. Tyto účinky využijete při ranách, popáleninách či jiných narušeních kůže.

Dokáže ORIN Viacollagen podpořit naši imunitu?

V našich střevech se nachází až 80% imunitního systému. Do ORIN Viacollagenu jsme proto přidali jednu z nejkvalitnějších vláknin – akáciovou vlákninu, která je výživou pro tělu prospěšné bakterie v celé délce střeva a dodává jim důležitou energii pro správné fungování. Ve srovnání s ostatními vlákninami se uvolňuje 24 až 48 hodin. Papain hraje v lidském těle také důležitou roli, jelikož se do vysoké míry podílí na trávicích procesech a jeho další výhodou jsou protizánětlivé vlastnosti. Dostatečně vyživená střeva jsou klíčem k pevné imunitě a ta je zase bránou do světa krásné a zdravě vypadající pokožky, vlasů a nehtů. Dokáže tedy ORIN Viacollagen podpořit naši imunitu? Odpověď je díky použitým složkám: jednoznačně ano.

Přispějte k udržení zdravé pokožky, vlasů a nehtů díky ORIN Viacollagenu

Krásná znamená především zdravá. Proto jsme do ORIN Viacollagenu přidali složky, které podporují zdraví pokožky, vlasů a nehtů. Patří mezi ně zinek, biotin, selen a silný antioxidant vitamín E.

Zlepšete si pevnost pokožky a zredukujte vrásky

V ORIN Viacollagene používáme hydrolyzované kolagenové peptidy – nejkvalitnější formu kolagenu od firmy, která se výrobě této suroviny věnuje již více než 175 let. Kolagenové peptidy z mořského kolagenu jsou pro člověka nejlépe využitelné pro vlasy, nehty a pleť. Kvalita je pro nás prvořadá, ale důležitá jsou i množství účinných látek, proto jsme do ORIN Viacollagenu namíchali až 150 000 mg mořského kolagenu typu I a III s vysokým obsahem glycinu, prolinu a hydroxyprolinu, tří základních stavebních prvků pokožky. Účinky kolagenu jsou podloženy klinickou studií. Výsledky studie prokázaly, že užívání 5000 mg kolagenu denně po dobu několika týdnů zlepšuje pevnost pokožky a redukuje vrásky. Kolagen jsme navíc zkombinovali s dostatečným množstvím vitamínu C, který přispívá ke správné tvorbě kolagenu v našem těle.

Anti-aging efekt pro Vaši pleť

S anti-aging efektem vám pomůže kyselina hyaluronová, která si v beauty průmyslu získala své pevné místo. Její výjimečnost spočívá ve schopnosti vázat na sebe velké množství vody, díky čemuž může vyplnit prostor mezi kolagenovými vlákny, díky čemuž pleť působí vypnutě, svěže a mladistvě.

Přesné složení produktů

Složení Citron: Hydrolyzované kolagenové peptidy z ryb, vitamin C (kyselina L–askorbová), extrakt z pryskyřice z větví Akácie senegálské (Acacia senegal), metylsulfonylmetan (MSM), aroma: citron, hyaluronan sodný, regulátor papain (Carica papaya), zinek (diglycinát zinečnatý), sladidlo: glykosidy steviolu, barvivo: betakaroten, selen (L-Selenometionin), biotin (D-Biotin). Původ základní složky z EU.

Složení Višeň: Hydrolyzované kolagenové peptidy z ryb, vitamín C (kyselina L–askorbová), extrakt z pryskyřice z větví Akácie senegálské (Acacia senegal), metylsulfonylmetan (MSM), přírodní aroma: višeň, barvivo: červená řepa, regulátor , hyaluronan sodný, trávicí enzym papain (Carica papaya), zinek (diglycinát zinečnatý), sladidlo: glykosidy steviolu, selen (L-Selenometionin), biotin (D-Biotin). Původ základní složky z EU.

Složení Ananas: Hydrolyzované kolagenové peptidy z ryb, vitamín C (kyselina L-askorbová), extrakt z pryskyřice z větví Akácie senegálské (Acacia senegal), metylsulfonylmetan (MSM), přírodní aroma: papana, hyaluronan sodný , zinek (diglycinát zinečnatý), sladidlo: glykosidy steviolu, barvivo: betakaroten, selen (L-Selenometionin), biotin (D-Biotin). Původ základní složky z EU.

Upozornění: Balení uchovávejte uzavřené, mimo dosah malých dětí. Přípravek je určen pro vnitřní použití. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Výrobce: ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 96001 Zvolen

Množstvo účinných látok 1 odmerka *RVH%
Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb 5000 mg -
Vitamín C 1000 mg 1250%
Akáciová vláknina 1000 mg -
MSM 500 mg -
Kyselina hyalurónová 80 mg -
Papaín 50 mg -
Zinok 10 mg 100%
Biotín 100 mcg 200%
Selén 50 mcg 91%

*RVH% - Denná referenčná hodnota príjmu dospelého

Máte-li další dotazy napište nám na email: info@mojkolagen.cz nebo Live Chat v pravém dolním rohu stránky. Zavolejte +421 917 493 833 nebo napište na WhatsApp, Viber nebo Telegram.

79 recenzí ORIN VIACOLLAGEN

 1. Hana Oktabcova (ověřený vlastník)

  Nejlepší kolagen který výborně chutná a funguje 🫶🏻

 2. lucbyr (ověřený vlastník)

  Konečně kolagen který nechutná po rybyně a višnový úplně top jak chuťově tak i má pokožka je krásnější a vlasy rostou jak po hnojení určitě zkusím i jiné příchutě.

 3. lucbyr (ověřený vlastník)

  Konečně kolagen který nechutná po rybyně 😊 višnový úplně top jak chuťově tak i má pokožka je krásnější a vlasy rostou jak po hnojení určitě zkusím i jiné příchutě 👍🏻

 4. Andrea Vostřelová (ověřený vlastník)

  Můžu jedině doporučit. Objednávám pravidelně.

 5. williamsovka (ověřený vlastník)

  Chuťově velmi lahodný ananas i višeň. TOP!!!!

 6. dendasu (ověřený vlastník)

  Musim rict ze tento kolagen je pecka. Prichut visen je top. Pouzivam zatim 1 mesic a nejvic pozoruji zlepseni nehtu a vlasu.

 7. atina153 (ověřený vlastník)

  Kolagen je skvělý. Nejvíc účinek pocituji na vlasech.

 8. vikina1

  Zatial nemôžem hodnotiť produkt.Mám ho pár dní ale musím vyzdvihnúť rychlosť dodania a krásne balenie.

 9. t.souckova (ověřený vlastník)

  Super kolagen. Objednávám pravidelně. Zlepšení pokožky, exému a výborný na vlasy.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.