=

Kolagen vhodný na

Vlasy, nehty, pleť, pokožka

=

Obsah kolagenu

5000 mg (v denní dávce)

=

Obsah Vitamínu C

1000 mg

=

Počet dávek a užívání

30 denních dávek, 1x denně za odměrku po rysku 20ml

=

Přírodní aroma

Višeň (230g)
Ananas (223g)
Acai (226g)
Liči (228g)

Domov / Obchod / Kolagen pro krásu / VIACOLLAGEN

ORIN VIACOLLAGEN

(Hodnocení: 76)
=

Kolagen vhodný na

Vlasy, nehty, pleť, pokožka

=

Obsah kolagenu

5000 mg (v denní dávce)

=

Obsah Vitamínu C

1000 mg

=

Počet dávek a užívání

30 denních dávek, 1x denně za odměrku po rysku 20ml

=

Přírodní aroma

Višeň (230g)
Ananas (223g)
Acai (226g)
Liči (228g)

Krok číslo 1:

Vyberte si příchuť Vašeho VIACOLLAGENU

ORIN VIACOLLAGEN

(Hodnocení: 76)

Seznamte se s vylepšenou verzí Vašeho nejoblíbenějšího produktu VIACOLLAGEN. Ponechali jsme ho ve dvou nejprodávanějších příchutích višně a ananas a navíc jsme k nim přidali příchuť tropického ovoce acai. VÍCOLLAGEN jsme vylepšili io nový design a složení, díky čemuž Vás bude milovat nejen Vaše pokožka, ale také vlasy, nehty a imunita.

Česká koruna (Kč) | EUR

859 

Tento produkt si můžete zakoupit v akciovém trojbalení až s 519 kč slevou s použitím některého z platných kupónů.

Trojbalení 3x Viacollagen naleznete na tomto odkazu. Aktuálně platné slevové kupóny, které můžete využít, naleznete na tomto odkazu.

Koupí získáte 35 bodov! Více o sbírání bodů se dočtete zde.
Koupí získáte 35 bodov! Více o sbírání bodů se dočtete zde.

👇👇👇

Krok číslo 2:

Znásobte účinky VIACOLLAGENU a doplňte si k němu plusový produkt podle typu problému, který chcete řešit/dle typu Vaší pleti.

Krok číslo 2:

Znásobte účinky VIACOLLAGENU a doplňte si k němu plusový produkt podle typu problému, který chcete řešit/dle typu Vaší pleti.

Jakýkoliv PLUS produkt k VIACOLLAGENU jen za:

369 kč 245 kč

Popis

Ivana Lacová – Hair Studio Impuls

„Orin produkty odporúčam pre každého, kto chce svojim vlasom, pokožke a postave dopriať tú najlepšiu starostlivosť.“

Magdaléna Senešová – DERMA Clinic

„Myslím si, že je dôležité vedieť, že žena môže pre svoju krásu spraviť ešte o čosi viac a to je užívať pravidelne kolagén.“

Simona Slámková – HELIA PLUS

„Viacollagenom posilňujeme ten efekt, o ktorý sa my snažíme zvonka. A ktorá žena by nechcela mať pleť viac rozžiarenú, nechty pevnejšie a…“

Čím jsme vylepšili Váš nejoblíbenější produkt Viacollagen?

Beauty složkami

=

Zvýšili jsme denní dávku zinku a biotinu

Jelikož tyto minerály přispívají k udržení zdravé pokožky, zdravých nehtů a zdravých vlasů, velmi jste si je oblíbili. Rozhodli jsme se proto zvýšit jejich denní dávku a přispět tak k viditelnějším výsledkům.

Přidali jsme novou složku selen

Jde o stopový prvek, kterého má lidské tělo velmi málo, ale přesto má mimořádnou moc. Jedná se o silný antioxidant, který pomáhá chránit buňky před poškozením. U žen je oblíbený díky svým beauty účinkům. Přispívá totiž k udržení zdravých vlasů, nehtů a zároveň přispívá ke správnému fungování imunitního systému.

=

Přidali jsme novou složku vitamín E

Jedná se o jeden z nejvýznamnějších antioxidantů, které si dokážou poradit s procesem stárnutí. Mezi ženami se často nazývá také jako ochránce kožních buněk či bojovník za krásnou pleť a zdravé vlasy.

Složkami na imunitu

Přidali jsme vlákninu z klastrových fazolí

Slyšeli jste už o tom, že až 80% imunity se nachází právě v našich střevech? Pokud stav našich střev není v pořádku, může se to projevit různými zdravotními problémy či zhoršeným stavem naší pleti, vlasů a nehtů. Právě proto je důležité starat se o naše střeva pravidelně. Klastrova fazole je pro ně doslova balzámem, co nejlépe pochopíte, až když ji začnete užívat. Více o klastrových fazolích se dozvíte ZDE.

=

Přidali jsme papain

To, že až 80% imunity se nachází v našich střevech a jak souvisí s naší pletí, vlasy a nehty jsme si už řekli. Proto by Vás neměla překvapit informace, že do Viacollagenu jsme přidali trávicí enzym. Svými účinky je papain podobný lidským enzymům, díky čemuž se podílí na trávení bílkovin. A protože už víme, že výstupním orgánem střev je naše pokožka, při jakémkoli problému bychom měli přesunout pozornost nejprve k nim.

Zachovali jsme Vaše oblíbené složky

Klinicky testovaný mořský kolagen

Ve VIACOLAGENU používáme hydrolyzované kolagenové peptidy – nejkvalitnější formu kolagenu od firmy, která se výrobě této suroviny věnuje již více než 175 let. Kolagenové peptidy z mořského kolagenu jsou pro člověka nejlépe využitelné pro vlasy, nehty a pleť. Hovoříme o bioaktivním hydrolyzovaném mořském kolagenu. Kvalita je pro nás prvořadá, ale důležitá jsou i množství účinných látek, proto jsme do VIACOLLAGENu namíchali až 150 000 mg mořského kagenuol typu I a III s vysokým obsahem glycinu, prolinu a hydroxyprolinu, tří základních stavebních prvků pokožky. Účinky kolagenu jsou podloženy klinickou studií.

=

Vitamín C

Jak už jistě víte, jen s tímto vitamínem se kolagen dokáže vstřebat do našeho těla.

Kyselinu hyaluronovou

O jejích zázračných účincích jste už určitě slyšeli. Při pravidelném užívání této látky svoji pleť nejen hydratujete, ale zároveň jí dodáváte anti-aging efekt. To, že v našem těle chybí, nejen cítíme, ale také vidíme. Pleť už není tak pružná jako dříve, a proto je třeba ji doplňovat z externích zdrojů.

=

Používame výlučne prírodnú arómu a prírodné farbivo

VIACOLLAGEN obsahuje výlučne 100 % prírodnú arómu a farbivo. Nech sa rozhodnete pre akúkoľvek príchuť, môžete sa tešiť na chutný ovocný nápoj bez akýchkoľvek chemických škodlivín.

Je registrován na Úřadu veřejného zdravotnictví

Díky tomu, že VIACOLLAGEN splnil všechny podmínky, je platně registrován u Úřadu veřejného zdravotnictví ČR.

=

Vyrábíme jej na Slovensku

S pomocí našich odborníků vyrábíme VIACOLLAGEN na Slovensku, konkrétně ve Zvolenu.

Složení

Složení Višeň

Hydrolyzované kolagenové peptidy z ryb, vitamín C (kyselina L-askorbová), vláknina z clusterové fazole, přírodní aroma: višeň, regulátor kyselosti: kyselina jablečná, barvivo: červená řepa, hyaluronan sodný, zinek (glukonzan z melounová), sladidlo: glykosidy steviolu, vitamin E (DL-alfa-tokoferylacetát), selen (L-Selenometionin), biotin (D-Biotin). Původ základní složky z EU.

Složení Ananas

Hydrolyzované kolagenové peptidy z ryb, vitamin C (kyselina L-askorbová), vláknina z clusterové fazole, přírodní aroma: ananas, hyaluronan sodný, zinek (glukonan zinečnatý), trávicí enzym papain (papája melonová: , vitamin E (DL-alfa-tokoferylacetát), selen (L-Selenometionin), biotin (D-Biotin). Původ základní složky z EU.

Složení Acai

Hydrolyzované kolagenové peptidy z ryb, vitamin C (kyselina L-askorbová), vláknina z clusterové fazole, přírodní aroma: acai, barvivo: koncentrát černé mrkve, hyaluronan sodný, zinek (glukonan zinečnatý), trávicí glykosidy steviolu, vitamin E (DL-alfa-tokoferylacetát), selen (L-Selenometionin), biotin (D-Biotin). Původ základní složky z EU.

Složení Liči

Hydrolyzované kolagenové peptidy z ryb, vitamin C (kyselina L-askorbová), vláknina z clusterové fazole, přírodní aroma: liči, barvivo: červená řepa, hyaluronan sodný, zinek (glukonan zinečnatý), regulátor kyselosti melounová), sladidlo: glykosidy steviolu, vitamin E (DL-alfa-tokoferylacetát), selen (L-Selenometionin), biotin (D-Biotin). Původ základní složky z EU.

Množstvo účinných látok 1 odmerka *NRV%
Hydrolyzované kolagénové peptidy z rýb 5000 mg
Vitamín C 1000 mg 1250%
Vláknina z klastrovej fazule 1000 mg
Kyselina hyalurónová 80 mg
Papaín 50 mg
Zinok 10 mg 100%
Vitamín E 5 mg 42%
Biotín 75 mcg 150%
Selén 50 mcg 91%

*NRV% – Denná referenčná hodnota príjmu dospelého

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.​

Další informace

Hmotnost 0.3 kg
Obsah balení

Višeň – 230g
Ananas – 223g
Acai – 226g
Liči – 228g
V každém balení se nachází 30 denních dávek.

Doporučená denní dávka

Višňa – 7,66g (naplňte po rysku 20 ml) 1x denne.
Ananás – 7,43g (naplňte po rysku 20 ml) 1x denne.
Acai – 7,53g (naplňte po rysku 20 ml) 1x denne.
Liči – 7,60 g (naplňte po rysku 20 ml) 1x denne.

Návod k použití

Do pohára s objemom 200 ml nasypte 1 priloženú odmerku (naplnenú po rysku 20 ml) výživového doplnku VIACOLLAGEN, zalejte vodou a
dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoj vypite. Balenie obsahuje 30 denných dávok.

Upozornění

Nádobu uchovávejte zavřenou, uskladňujte mimo dosah malých dětí. Přípravek je určen pro vnitřní použití. Konzumujte po rozpuštění v tekutině. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Výrobce

ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen

76 recenzí ORIN VIACOLLAGEN

 1. Andrea Vostřelová (ověřený vlastník)

  Můžu jedině doporučit. Objednávám pravidelně.

 2. williamsovka (ověřený vlastník)

  Chuťově velmi lahodný ananas i višeň. TOP!!!!

 3. dendasu (ověřený vlastník)

  Musim rict ze tento kolagen je pecka. Prichut visen je top. Pouzivam zatim 1 mesic a nejvic pozoruji zlepseni nehtu a vlasu.

 4. atina153 (ověřený vlastník)

  Kolagen je skvělý. Nejvíc účinek pocituji na vlasech.

 5. vikina1

  Zatial nemôžem hodnotiť produkt.Mám ho pár dní ale musím vyzdvihnúť rychlosť dodania a krásne balenie.

 6. t.souckova (ověřený vlastník)

  Super kolagen. Objednávám pravidelně. Zlepšení pokožky, exému a výborný na vlasy.

Přidat recenzi