Queen Bikini body

Příchuť brusinka - 196 g

Je nejvyšší čas dostat se do formy, proto jsem si pro tebe připravila dech beroucí limitky. Představuji ti unikátní spolupráci Queen Collagen s krásnou Jasminou Alagic. Queen Bikini body tě překvapí nejen výraznou chutí brusinky, ale i prémiovými složkami, které ocení tvé vlasy, pleť, nehty a také postava. Jde o exkluzivní kombinaci kolagenu s extraktem z pomerančovníku horkého, který jsme použili jako první ve Střední Evropě.

1323 

Česká koruna (Kč) | EUR

Koupí získáte 49 bodů! Více o sbírání bodů se dočtete zde.

2-měsíční balení Bikini body

Příchuť brusinka - 2x 196 g

I Ty toužíš po zdravé pokožce, vlasech a nehtech? Vždy si snila o pěkné postavě? Vydej se spolu se mnou a Jasmínou na 60-denní cestu k vysněným výsledkům. Zazařme spolu díky Queen Bikini Body.

Proč si vybrat 2-měsíční balení Bikini body?

  • Najdeš v něm dvě balení Queen Bikini Body
  • Poštovné v rámci ČR a SR máš ZDARMA
  • Dárkové balení máš ZDARMA
  • Součástí balení je ikonický růžový pohár, do kterého si můžeš připravit lahodný brusinkový nápoj

2646 

Česká koruna (Kč) | EUR

Koupí získáte 98 bodů! Více o sbírání bodů se dočtete zde.

90-denní cesta s Bikini body

Příchuť brusinka - 3x 196 g

Stav na jistotu a vydej se na 90-denní cestu se mnou a Jasmínou. Tvá pleť, vlasy, nehty a postava se Vám za to odvděčí.

Proč si vybrat 90-denní balení Queen Bikini Body?

  • Najdeš v něm tři balení Queen Bikini Body
  • Během této doby jsou výsledky nejviditelnější
  • Ušetříš 324 kč
  • Poštovné v rámci ČR a SR máš ZDARMA
  • Dárkové balení máš ZDARMA
  • Máš šanci, že právě v tvém boxu bude ukrytý zlatý šperk

3645 

Česká koruna (Kč) | EUR

Koupí získáte 135 bodů! Více o sbírání bodů se dočtete zde.

Popis

Queen Bikini Body obsahuje královské dávky těchto látek:

Extrakt z pomerančovníku hořkého

Tak teď se podržte. Jako první ve Střední Evropě jsme použili kombinaci kolagenu a extraktu z pomerančovníku hořkého. Jde o exkluzivní složku, která se používala již v tradiční čínské medicíně. Přestože se cena tohoto vzácného extraktu šplhá opravdu vysoko, díky svým účinkům se stává stále více oblíbeným pomocníkem v ženském světě. Vždyť, která žena by netoužila po krásné postavě? Extrakt z pomerančovníku hořkého je významným pomocníkem s váhou. Více o něm najdete ZDE.

Klinicky testován kolagen

V Queen Bikini Body jsme ponechali v denní dávce 5000 mg klinicky testovaného mořského kolagenu. Jde o nejkvalitnější formu kolagenu, který má nejlepší využití pro pleť, vlasy a nehty.

Vitamín C

Jak už jistě víte, jen s tímto vitamínem se kolagen dokáže vstřebat do našeho těla. Vitamin C také přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a zvyšuje vstřebávání železa, což je pro ženský organizmus velmi důležité.

Koenzym Q10

Tuto ingredienci milují všechny ženy, protože patří k významným antioxidantem, který se používá na zpomalení stárnutí buněk pokožky. I díky této složce může Vaše pleť opět zazářit.

Ponechali jsme účinnou a Vámi oblíbenou anti-aging recepturu

V Queen Bikini Body najdete až 3 účinné anti-aging složky:

A) Kyselinu hyaluronovou, která dokáže pohltit až tisícinásobné množství vody. Pokud tedy chcete dosáhnout zaoblenou a mladistvě vypadající pokožku, musíte jí mít v těle dostatek.

B) Zinek, který přispívá k udržení zdravých a krásných vlasů.

C) Biotin, který je pro zdraví pleti a vlasů klíčovou látkou. Studie provedená v Kalifornii navíc potvrdila, že pravidelné užívání biotinu výrazně podpořilo růst vlasů u skupiny žen, která pozorovala dočasné ztenčení vlasů.

Queen Bikini Body obsahuje výlučně přírodní aroma a přírodní barvivo

Do lahodné brusinkové chuti se jednoduše zamilujete. V celé historii Queen Collagen jsme ji použili poprvé a právě Vy ji můžete ochutnat mezi prvními.

Queen Bikini Body je registrováno na Úřadu veřejného zdravotnictví

Queen Bikini Body splnilo všechny nezbytné podmínky, díky čemuž je řádně registrován na Úřadu veřejného zdravotnictví SR.

Množství účinných látek 1 odmerka 6,54 g *NRV
Bioaktivní kolagenové peptidy z ryb 5000 mg
Vitamín C 1000 mg 1250%
Extrakt z pomerančovníku hořkého 100 mg
Kyselina hyaluronová 80 mg
Zinek 5 mg 50%
Koenzym Q10 90 µg
Biotin 20 µg 40%

*% NRV – denní referenční hodnota příjmu dospělého.

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. I když se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme už uvádět ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázány účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.​

Další informace

Hmotnost 0.6 kg
Návod k použití

Do sklenice o objemu 200 ml nasypte 1 přiloženou odměrku výživového doplňku Queen Bikini Body, naplněnou po rysku 15 ml, zalijte vodou a dobře promíchejte. Po úplném rozpuštění nápoj vypijte. Balení obsahuje 30 denních dávek. Doporučená denní dávka: 6,54 g (naplňte odměrku po rysku 15 ml) 1 x denně.

Složky

Bioaktivní kolagenové peptidy z ryb, vitamin C (kyselina L-askorbová), přírodní aroma: brusinka, barvivo: červená brusinka, extrakt z plodů pomerančovníku hořkého, hyaluronan sodný, zinek (glukonan zinečnatý), sladidlo: glykosidy steviolu, koenzym Q10, biotin ( D – Biotin). Původ základní složky z EU.

Upozornění

Nádobu uchovávejte zavřenou, uskladňujte mimo dosah malých dětí. Přípravek je určen pro vnitřní použití. Konzumujte po rozpuštění v tekutině. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Výrobek není náhradou pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Výrobce

ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen

POWERED BY