QUEEN VYPIC A ŽIC

(Hodnocení: 2)

Příchuť Citron - 121 g (balení obsahuje 20 denních dávek)

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

 • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

 • Poštovné do ČR a SR zcela ZDARMA
 • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE

QUEEN VYPIC A ŽIC

Příchuť Citron - 121 g (balení obsahuje 20 denních dávek)

(Hodnocení: 2)

Chystáš se na víkendový zátah a už teď víš, že to nedopadne dobře? Pití alkoholu se zdá jako dobrý nápad jen, dokud se druhý den nevzbudíš s pořádnou kocovinou. No co potom? Zapomeň na lidové recepty či šumák, které i tak nezabírají. Představuji ti přírodní prémiový Queen produkt VYPIC A ŽIC, který obsahuje vše, co v dané chvíli potřebuješ. Jelikož vím, že v tomto stavu mají naše játra plné ruce práce s odbouráváním alkoholu a tak nemají čas na přeměnu cukru, chybí nám vitamíny a minerály, žaludek je překyselený, pálí nás žáha, bolí nás hlava, máme průjem, spolu s odborníky jsme namíchali chutný citronový šumivý nápoj, který je nabitý až 18 prémiovými složkami. A díky nim se můžeš dostat opět do formy! A víš, co je nejlepší? Praktické pytlíkové balení, které si můžeš vzít kamkoliv s sebou.

699 

Česká koruna (Kč) | EUR

Skladem

Koupí získáte 28 bodov! Více o sbírání bodů se dočtete zde.

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

 • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

 • Poštovné do ČR a SR zcela ZDARMA
 • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE

Popis

18 složek, které Ti pomohou zvítězit nad kocovinou

Toto ocení tvůj žaludek

Vláknina z klastrových fazolí

Ano, ano a ještě jednou ano! Tato složka je hotový zázrak. Jde totiž o speciální druh vlákniny, který je doslova hnací silou pro tvé střeva. Všichni dobře známe stav nafouknutí, překyseleného a podrážděného žaludku a nechutenství do jídla po prohýřené noci. Prebiotická vláknina z klastrových fazolí ti tento stav může pomoci zvládnout. Jak? Tento druh vlákniny funguje jako výživa pro prospěšné bakterie v tvých střevech a jako každý živý organismus, tak i bakterie potřebují jídlo a energii na přežití. Vláknina z klastrových fazolí je vyživí a tvá střeva se bude snažit udržet v rovnováze. Nejlépe to však pochopíš, když to vyzkoušíš. Více o vláknině z klastrový fazolí najdeš ZDE.

Vápník

Ano, i tohoto minerálu máš v těle po kocovine žalostně málo. Proto jsem ho přidala do mého produktu. Přispívá totiž ke správnému fungování trávicích enzymů, které v tomto stavu potřebují doslova nakopnout.

Vitamín A

Tento vitamín patří do skupiny vitaminů rozpustných v tucích. Jeho nejdůležitějším přirozeným zdrojem jsou játra, která bývají během požívání alkoholických nápojů ohrožena. Věděl/a si, že játra patří mezi nejdůležitější orgány lidského těla? Játra jsou místem, kde v každém okamžiku probíhá několik tisíc procesů. Právě teď se v ní očišťuje krev, štěpí důležité látky a plní další funkce. Proto je třeba tento vitamín po prohýřené noci určitě doplnit.

Vitamín E

Jelikož požíváním alkoholických nápojů zabíjíme naše buňky, potřebujeme jim to nějakým způsobem vrátit. Významným antioxidantem je právě vitamin E, který výrazně přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

10 probiotických kmenů

pozor! Nejsou probiotika jako probiotika. Spolu s odborníky jsme vybrali jen ty nejkvalitnější, které obsahují kolonie zdraví prospěšných bakterií – jinak nazývaných probiotických kultur. Zapamatuj si, že zdravá střevní mikroflóra je pro správné fungování organismu a tedy i tvého žaludku skutečně zásadní. Více se dozvíš ZDE.

Toto ocení tvá hlava

Draslík, hořčík, kyselina listová a zinek

Bolest hlavy po kocovině? To všichni dobře známe, ale víš proč je to tak? Naše tělo je dehydrované a proto přichází o důležité minerály, jakými jsou draslík, hořčík, kyselina listová a zinek. Nedostatek draslíku se může projevit únavou, křečemi a nevolností. Můžeš si být jistý/á, že doplněním těchto minerálů ti tvůj nervový a svalový systém určitě poděkuje. Navíc draslík přispívá k udržení normálního krevního tlaku, což v tomto stavu bývá také velký problém. + Zinek zde má velmi důležitou roli, o které si pravděpodobně netušil/a. Přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad a k normálnímu metabolismu sacharidů. A věř mi, cukry jsou to, co v této chvíli potřebuješ!

Niacin

Na čele vhodných ingrediencí na nervový systém po kocovine rozhodně stojí niacin. Tato látka nejen že přispívá k jeho správnému fungování, ale přispívá i k normálnímu fungovaní psychiky a ke snížení vyčerpání a únavy. A řekněme si pravdu, tuto složku po prohýřené noci ocení opravdu každý.

Vitamín B12

Pití alkoholu ničí vitamin B12, který je zodpovědný za funkci nervového systému a krvetvorby. Plní několik funkcí: přispívá k metabolismu pro tvorbu energie, přispívá ke správnému fungování nervového systému, ke správné funkci psychiky, ke správné tvorbě červených krvinek a ke snížení vyčerpání a únavy. Svůj stav můžeš touto složkou jednoduše změnit. Dobré, však?

Toto ocení tvá ztracená energie

Vitamín C

Naše tělo je během „kocoviny“ unavené a na zpracování vypitého alkoholu potřebuje velké množství energie, které mu ale přirozeně chybí. Co s tím? Věděl/a si, že Ti může pomoci dostatečné množství vitamínu C? Ten totiž přispívá ke správnému metabolismu pro tvorbu energie.

L-glutatión

Jde o speciální složku, která se přirozeně nachází v našem těle. Během pití alkoholických nápojů se však z těla vytrácí a proto je třeba doplnit ji. Nedostatek této složky lidé často pozorují ve formě únavy. Známý je i svými antioxidačními účinky.

Kyselina pantotenová

Ano, i tuto složku si zamiluješ. Přispívá totiž ke správnému metabolismu pro tvorbu energie. Rovněž přispívá ke snížení vyčerpání a únavy a ke zdravé duševní výkonnosti. Ve zkratce ke všemu, co v dané chvíli potřebuješ!

Vitamín B6

Tato složka má samé pozitivní vlastnosti. Přispívá ke správnému metabolismu pro tvorbu energie, ke správnému fungování nervového systému, k normální látkové přeměně bílkovin a glykogenu, ke správnímu fungovaní psychiky a dokonce i ke správné tvorbě červených krvinek. Určitě víš, že právě v krvi zůstává alkohol velmi dlouho. A ten zbytkový už nejednomu z nás nadělal pořádné problémy.

Mangán

Další skvělá složka, která přispívá ke správnému metabolismu pro tvorbu energie a také přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Jód

je velmi důležitou látkou pro správnou funkci štítné žlázy, která se podílí na spotřebě energie v lidském těle. A Jelikož jód významně přispívá ke správné tvorbě hormonů štítné žlázy a ke správnému fungování štítné žlázy, po prohýřené noci ho potřebuješ doplnit.

Chróm

Pokud to přeženeš s alkoholem, určitě budeš druhý den potřebovat doplnit cukr. Ten v těle potřebuješ na to, abys měl/a dostatek energie na každodenní činnosti. Víš, že ti s tím může pomoci chrom? Do mého produktu jsem ho přidala proto, že přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Množství účinných látek 1 sáček 6,05 g *NRV
Vláknina z klastrových fazolí 1500 mg  
Vitamín C 500 mg 625%
Draslík 200 mg 10%
L-glutatión 50 mg
Hořčík 50 mg 13%
Vápnik 50 mg 6%
Vitamín E 6 mg 50%
Niacín 5 mg 31%
Zinek 5 mg 50%
Kyselina pantotenová 2 mg 33%
Vitamín B6 2 mg 143%
Mangán 500 mcg 25%
Vitamín A 90 mcg / 300 I.U. 11%
Jód 50 mcg 33%
Kyselina listová 40 mcg 20%
Vitamín B12 25 mcg 1000%
Chróm 12 mcg 30%
10 probiotických kmenů 3,7 mld.  
 • NRV – denní referenční hodnota příjmu dospělého

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve vás mohli vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. I když se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme už uvádět ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázány účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Další informace

Hmotnost 0.3 kg
Doporučená denní dávka:

7,70 g (naplňte odměrku po rysku 15 ml) 1 x denně.

Návod k použití:

Do sklenice o objemu 200 ml nasypte 1 přiloženou odměrku výživového doplňku Queen Collagen, naplněnou po rysku 15 ml, zalijte vodou a dobře promíchejte. Po úplném rozpuštění, nápoj vypijte. Balení obsahuje 30 denních dávek.

Složky:

Vláknina z klastrovéých fazolí, regulátor kyselosti: kyselina jablečná, hydrogenuhličitan sodný, vitamin C (kyselina L-askorbová), hořčík (hořečnatá sůl kyseliny citrónové), draslík (chlorid draselný), vápník (vápenatá sůl kyseliny citrónové), aroma: citron, probiotické kmeny (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobaillus rhamnosus, Lactobacillus bulgaricus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus), L-glutathion, zinek (glukonáty zinečnatý), barvivo: betakaroten, sladidlo: glykosidy steviolu, vitamin E (DL-alfa-tokoferylacetát), kyselina pantotenová (D-pantotenát sodný), chrom GTF (pikolinát chromitý ), niacin (nikotinamid), jód (jodid draselný), mangan (diglycinát manganatý), vitamin B12 (hydroxokobalamin), vitamin B6 (pyridoxínhydrochlorid), vitamin A (retinol), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutámová). Původ základní složky z EU / mimo EU.

Upozornění:

Nádobu uchovávejte zavřenou, uskladňujte mimo dosah malých dětí. Přípravek je určen pro vnitřní použití. Konzumujte po rozpuštění v tekutině. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Výrobek není náhradou pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu při teplotě max. 25 ° C, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

2 recenze QUEEN VYPIC A ŽIC

 1. Pěnková Andrea (ověřený vlastník)

  Velmi chutný a docela i funguje 🤩

 2. pavlikovaklara

  Zatim jsem mela moznost vyzkouset pouze jednou a spokojenost.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

POWERED BY

1