Produkt vhodný na
Imunitu
Obsah Nukleotidov
400 mg
Obsah Beta 1,3/1,6 Glukanov
100 mg
Počet dávek a užívání
60 denních dávek, 1x denně 1 kapsle
ORIN VIAIMUN – 60 kapslí
Produkt vhodný na
Imunitu
Obsah Nukleotidov
400 mg
Obsah Beta 1,3/1,6 Glukanov
100 mg
Počet dávek a užívání
60 denních dávek, 1x denně 1 kapsle
Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.
Zaplatit můžete na dobírku nebo online
- Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu
- Poštovné od 70 Kč - Při nákupu nad 1500 kč ZDARMA
- Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE
ORIN VIAIMUN – 60 kapslí
Potřebujete podpořit svůj imunitní systém a chránit tak své tělo před vnějším nebezpečím a celou řadou nemocí? Představujeme Vám unikátní produkt z řady „Šťastné střevo,“ který obsahuje dvě přírodní složky z kvasnic: Zdroj čtyř základních nukleotidů (stavebních částí DNA). Ty se přirozeně nacházejí v mateřském mléku a jsou vhodné pro posílení střevní bariéry. Betaglukany, které jsou hnacími motory imunitních buněk.
859 Kč
Česká koruna (Kč) | EUR

Tento produkt si můžete zakoupit v akciovém balení spolu s produktem VIAFIBER se slevou až 459 kč!
Více o produktu VIAFIBER naleznete na tomto odkazu. Akciový balíček najdete tomto odkazu.
Skladem
Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.
Zaplatit můžete na dobírku nebo online
- Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu
- Poštovné od 70 Kč - Při nákupu nad 1500 kč ZDARMA
- Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE
Popis
Pro koho je VIAIMUN určen?
Pro osoby s oslabenou imunitou
Vegany
Osoby s nesnášenlivostí lepku
Osoby s bezlaktózovou dietou
Pro sportovce
Osoby se syndromem dráždivého tračníku
Pro osoby s dalšími potravinovými intolerancemi
V čem je VIAIMUN výjimečný?
Používáme jen klinicky testovanou přírodní složku obsahující nukleotidy
VIAIMUN obsahuje čtyři základní typy nukleotidů – AMP – Adenozinmonofosfát, CMP – Cytidinmonofosfát, GMP – Guanozinmonofosfát a UMP – Uridinmonofosfát. Nukleotidy potěší buňky Vašich střev, které vytvoří přirozenou bariéru proti látkám, které jsou pro tělo cizí.
Je vhodný při různých typech diet
Komplexní „Clean Label“ produkt, jehož základní složky mají rostlinný původ. Je vhodný pro různé typy diet: bezlaktózovou, bezlepkovou, IBS dietu (Irritable Bowel Syndrome, syndrom dráždivého tračníku) a též bezsacharidovou dietu – pro diabetiky. Neobsahuje žádné alergeny. Je ve veganských, transparentních kapslí bez jakýchkoliv barviv.
Vyrábíme ho na Slovensku
VIAIMUN jsme vytvořili ve spolupráci firmami ORIN Group a Medveď Natural. Vyrábíme ho na Slovensku – ve Zvoleně.
Používáme vzácnou složku Beta 1,3 / 1,6 Glukan z kvasnic
Druhou základní složkou VIAIMUN jsou betaglukany. Jsou to hnací motory imunitních buněk. Na buňkách imunitního systému (především makrofágy, neutrofily, některé lymfocyty) existují specifické receptory pro glukan nazvané CR3. Ve chvíli, kdy se na receptor CR3 naváže Betaglukan s dalšími složkami z organismu, dojde k bouřlivé aktivaci imunitní buňky, která ničí všechno tělu cizí a nepatřičné.
Je registrovaný na Úřadě veřejného zdravotnictví
VIAIMUN je registrovaný na Úřadě veřejného zdravotnictví Slovenské republiky.
Používáme veganské kapsle
VIAIMUN balíme do veganských, transparentních kapslí bez jakýchkoliv barviv.
Množství aktivních látek v DDD*
Extrakt z kvasníc s nukleotidmi typu AMP, CMP, GMP, UMP | 400 mg |
Beta 1,3/1,6 Glukan z kvasníc (Saccharomyces cerevisiae) | 100 mg |
* Doporučená denní dávka dospělého
Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. I když se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme už uvádět ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázány účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.
Další informace
Hmotnost | 0.1 kg |
---|---|
Složení | Extrakt z kvasnic s nukleotidy, Beta 1,3 / 1,6 Glukan z kvasnic (Saccharomyces cerevisiae) |
Dávkování | 1x denně 1 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody nebo nápojem VIAFIBER. |
Kapsule | Veganská HPMC transparentní |
Upozornění | Nádobu uchovávejte zavřenou, uskladňujte mimo dosah malých dětí. Přípravek je určen pro vnitřní použití. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Výrobek není náhradou pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. |
Skladování | Skladujte v suchu při teplotě do 20 ℃, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. |
Výrobce | ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen |
Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.
Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.