=

Produkt vhodný pre

ženy v období menopauzy

=

Užívanie

1x denne 1 kapsula, užívať 3 týždne a následne týždeň prestávka

=

Počet dávok

60 denných dávok

=

Upozornenie

Ak užívate lieky na riedenie krvi, pred užitím výrobku sa poraďte so svojim lekárom.

Domov / Obchod / Ženské zdravie / WOMAN BALANCE

ORIN WOMEN BALANCE pro hormonální rovnováhu během menopauzy

=

Produkt vhodný pre

ženy v období menopauzy

=

Užívanie

1x denne 1 kapsula, užívať 3 týždne a následne týždeň prestávka

=

Počet dávok

60 denných dávok

=

Upozornenie

Ak užívate lieky na riedenie krvi, pred užitím výrobku sa poraďte so svojim lekárom.

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

  • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

  • Poštovné do ČR a SR zcela ZDARMA
  • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE

Domov / Obchod / Ženské zdravie / WOMAN BALANCE

ORIN WOMEN BALANCE pro hormonální rovnováhu během menopauzy

Women balance začíná pracovat již za 20-30 minut po užití. Je vhodný pro ženy v období menopauzy či ženy, které mají rozhozenou hormonální rovnováhu. Rychle účinkující extrakty obsažené ve Women balance působí na estrogenové receptory, čímž zvyšují energii a přinášejí Vám skvělou náladu hned na začátek dne. Rovněž pomáhá při potlačování návalů horka, bolestech hlavy, nadýmání, redukuje změny nálad či stres. Po 30 dnech užívání startuje pomoc i při problémech s váhou. Balení obsahuje 60 kapslí.

439 

Česká koruna (Kč) | EUR

Skladem

Koupí získáte 18 bodov! Více o sbírání bodů se dočtete zde.

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

  • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

  • Poštovné do ČR a SR zcela ZDARMA
  • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE

Popis

WOMEN BALANCE je určen pro ženy v období menopauzy, které pociťují:

Návaly horka

Stres

Změny nálad

Problémy s pamětí

Suchost kůže

Problémy s váhou

Menopauza je branou do nové fáze našeho života. Právě v tomto období máme jedinečnou možnost pozměnit vztah k našemu tělu a začít ho o něco víc hýčkat. V období, kdy dochází k útlumu činnosti pohlavních orgánů, se v ženském těle děje mnoho změn. Příčinou všech změn je nízká hladina estrogenů. Kvůli tomu jsou cévy nechráněné, může se zvýšit krevní tlak, cholesterol a přidružují se i další problémy. Díky unikátní kombinaci silných extraktů v produktu WOMEN BALANCE, které se navzájem podporují a doplňují, na sobě můžete pozorovat požadované výsledky. Při vynechání jakékoli složky by došlo k výraznému oslabení nebo k úplnému vymizení výsledného efektu.

Extrakt z Angeliky čínské

Angelika čínská je bylinkou žen. Často je označována také jako ženský ženšen. Její účinky jsou při dlouhodobém používání velmi silné. Pomáhá při mnoha ženských a gynekologických problémech. Nejčastěji se využívá při nepříjemných příznacích menopauzy, při vaginálních infekcích, při únavě či problémech s lymfatickým systémem. Bylinkáři ho nejčastěji předepisují ženám, které potřebují lépe vyživit jejich krev.

Extrakt z Jetele luční

Tento extrakt je nedílnou součástí produktu WOMEN BALANCE. Je to zejména díky jeho vysokému obsahu přírodních fytoestrogenů – látek podobných ženským hormonům. Jeho hlavním úkolem je pomáhat ženám řešit návaly horka, pocení či podrážděnost, díky čemuž si může žena udržet klidné období i během menopauzy.

Extrakt ze senovky řecké

Senovka řecká je nejznámější pro své účinky na hormonální soustavu. Podobně jako Jetel luční, obsahuje látky podobné estrogenu – fytoestrogeny. Ty je vhodné doplňovat během menopauzy, protože dokážou vyrovnávat pokles tvorby estrogenu v těle. Díky tomu byste mohli potlačit návaly horka, noční pocení či bolest v prsou.

Extrakt z Ploštičníku střapcovitého

Také Ploštičník střapcovitý obsahuje fytoestrogeny, které se přirozeně vyskytují v léčivých rostlinách. V našem těle se fytoestrogeny chovají jako hormony, proto jsou vynikajícím pomocníkem pro ženy, které mají sníženou produkci hormonů. Užívat by ho měly proto ženy v období přechodu. Do vysoké míry totiž mohou zastoupit chybějící estrogen v těle, který pomáhá během menopauzy zmírnit změny nálad, návaly horka, nadměrné pocení či podrážděnost.

Extrakt z Vitexu jehněčího

Vitex jehněčí se používá na všechny ženské problémy, což potvrzují i několik klinických studií. Používá se při problémech s hormonální nerovnováhou, při fyzické a duševní nepohodě, ale také při problémech se spánkem, váhou či bolestmi hlavy. Nápomocný může být i při podpoře kognitivních funkcí, díky kterým dokážeme myslet a poznávat okolní svět, učit se, pamatovat si a vyjadřovat se prostřednictvím jazyka.

Množstvo účinných látok 1 kapsula *RVH%
Extrakt z Angeliky čínskej 150 mg
Extrakt z Ďateliny lúčnej 150 mg
Extrakt z Senovky gréckej 100 mg
Extrakt z Ploštičníka strapcovitého 20 mg
Extrakt z Vitexu jahňacieho 10 mg

%RVH* – Referenčné výživové hodnoty

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Víme však, že jste na tom „lépe“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.​

Další informace

Hmotnost 0.3 kg
Doporučená denní dávka dospělého

1x denně 1 kapsle, užívat 3 týdny, následně týden přestávka.

Složky

Extrakt z podzemku Angeliky čínskej (Angelica sinensis), extrakt z kvetov Ďateliny lúčnej (Trifolium pratense), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, extrakt zo semien Senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum), extrakt z pakoreňa Ploštičníka strapcovitého (Actaea racemosa), extrakt zo stonky Vitexu jahňacieho (Agnus Castus). Pôvod základnej zložky: EÚ

Upozornění

Pokud užíváte léky na ředění krve, před užitím výrobku se poraďte se svým lékařem. Balení uchovávejte uzavřené, mimo dosah malých dětí. Přípravek je určen pro vnitřní použití. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v uzavřeném balení, v suchu, při teplotě do 25 ° C, chraňte před přímým slunečním zářením.

Výrobce

ORIN Group, s.r.o., Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

1