=

Produkt vhodný pro

Ženy, které trápí premenstruační syndrom

=

Užívání

Začněte užívat 12 dní před menstruací 2 transparentní tobolky se snídaní a 2 transparentní tobolky s obědem. Večer 2 purpurové tobolky. Užívejte nepřetržitě 15 dní.

=

Počet dávek

Balení obsahuje 90 kapslí na dobu 15 dnů

ORIN PMS pro období před menstruací

=

Produkt vhodný pro

Ženy, které trápí premenstruační syndrom

=

Počet dávek

Balení obsahuje 60 kapslí na dobu 15 dnů

=

Užívání

Začněte užívat 12 dní před menstruací 2 transparentní tobolky se snídaní a 2 transparentní tobolky s obědem. Večer 2 purpurové tobolky. Užívejte nepřetržitě 15 dní.

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

  • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

  • Poštovné do ČR a SR zcela ZDARMA
  • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE

ORIN PMS pro období před menstruací

Premenstruační syndrom každá žena zná také jako PMS. Příznaky PMS se u žen objevují kolem 20. roku života a přetrvávají až do menopauzy. Podle studie se s premenstruačním syndromem během života setká až 75% žen. Bolesti hlavy, změny nálad, nadýmání, chuť na sladké, nespavost či podrážděnost jsou doprovodnými projevy, které měsíčně ženám způsobují hormonální diskomfort. Proto jsme vyvinuli přírodní výživový doplněk ORIN PMS, díky kterému období před menstruací přežijete v hormonální rovnováze. ORIN PMS obsahuje čistě přírodní složky. Zapomeňte na léky od bolesti, které symptomy PMS nevyléčí, ale pouze krátkodobě potlačí a vsaďte na sílu přírody. My ženy si zasloužíme cítit se ve svém těle komfortně během celého menstruačního cyklu. Užívejte si každý den naplno bez hormonálních výkyvů s ORIN PMS.

439 

Česká koruna (Kč) | EUR

Skladem

Koupí získáte 18 bodov! Více o sbírání bodů se dočtete zde.

Už pozítří u Vás, pokud objednáte v pracovní dny do 13:00 hod.

Zaplatit můžete na dobírku nebo online

  • Online platby kartou, online bankovním převodem nebo Google pay a Apple pay
R

Posíláme přes GLS nebo Zásilkovnu

  • Poštovné do ČR a SR zcela ZDARMA
  • Více informací o dodání do ostatních zemí najdete ZDE

Popis

ORIN PMS je vhodný pro ženy během období před menstruací, které pociťují:

Smutek

Sníženou koncentraci

Premenstruační bolesti

Podrážděnost

Napětí v prsou

Mezilidské konflikty

Akné

Únavu

Křeče

Nafukování

Detaily o ORIN PMS

V transparentních kapslích naleznete:

=

Vápník z mořské řasy

Vápník přispívá k normální srážlivosti krve a k normálnímu fungování svalů. Vápník má pozitivní vliv na náladu. Potvrdila to i studie z roku 2014, které se zúčastnilo 66 žen trpících příznaky PMS. Jedna skupina žen užívala placebo a druhá 500 mg vápníku denně. U žen užívajících účinnou látku se po dvou menstruačních cyklech snížily úzkosti, deprese a emocionální výkyvy. Také skupina užívající vápník zaznamenala výrazný pokles v zadržování vody v organismu. Nedostatek vápníku v organizmu také způsobuje křeče a bolesti během menstruace. Vápník z mořské řasy v ORIN PMS naleznete v transparentních kapslích, které užíváte ráno a v poledne.

Vitamín D

Vitamin D známe také jako vitamín ze slunce. Vitamin D přispívá ke správnému vstřebávání vápníku a fosforu. Vitamin D také přispívá k normální hladině vápníku v krvi. Studie na 897 dospívajících ženách trpících PMS a bolestivou menstruací dospěla k tomu, že se u těchto žen snížily symptomy PMS jako jsou bolesti zad, tendence plakat i bolesti při menstruaci.

=

Vitamin K2

Tento vitamín se obvykle používá v kombinaci s vitamínem D, protože znásobuje jeho účinky. Také tento vitamín zajišťuje aby se vápník dostal do organismu na správné místo.

Do purpurových kapslí jsme přidali:

Hořčík

Hořčík přispívá ke správnému fungování svalů. Hořčík také přispívá ke správné funkci psychiky. Podle dvojitě zaslepené randomizované studie, do které bylo zapojeno 32 žen ve věku od 24-39 let, bylo zjištěno, že hořčík snížil bolesti v období před menstruací. Také u žen užívajících hořčík se zlepšily symptomy související se změnami nálad na rozdíl od žen užívajících placebo. Na rozdíl od vitamínu D hořčík snižuje vstřebatelnost vápníku při současném užívání. Proto jsme tyto dvě látky od sebe oddělili a vytvořili jsme dva druhy kapslí. Jiná studie zkoumala účinky hořčíku na 43 lidech trpících nespavostí. Jedna skupina užívala placebo a druhá 500 mg hořčíku denně. Ukázalo se, že skupině užívající účinnou látku se zlepšila kvalita spánku oproti skupině užívající placebo. Proto byste purpurové tobolky ORIN PMS s obsahem hořčíku měli užívat večer.

=

Vitamin B6

Vitamin B6 přispívá ke správné funkci psychiky, správné tvorbě červených krvinek a snížení vyčerpání a únavy. Dvojitě zaslepená randomizovaná studie, která byla provedena na 68 anglických ženách s příznaky PMS, po dobu tří měsíců ukázala, že u skupiny žen užívajících 50 mg vitaminu B6 v denní dávce se snížily symptomy podrážděnosti, únavy a deprese až o 69% v porovnání užívajícími placebo. Vitamin B6 také podporuje vstřebávání hořčíku.

Vitamin B2

Vitamin B2 známý také jako riboflavin také přispívá ke snížení vzniku PMS. Prokázala to také studie začleněná do Nurses‘ Health Study zkoumající stravování žen a užívání roboflavinu ve stravě. U žen užívajících vysoké množství vitamínu B2 bylo o 35% nižší riziko vzniku PMS než u žen užívajících jen malé množství tohoto vitamínu. Riboflavin se přirozeně nachází ve vlašských ořechách, vajíčkách, mléčných výrobcích a celozrnných produktech. Pokud ho však ve Vaší stravě není dostatek, je dobré jej doplňovat v podobě výživových doplňků.

Nejčastější dotazy

Proč mám ORIN PMS užívat 12 dní před plánovanou menstruací?

Protože v tomto období je žena s pravidelným menstruačním cyklem po ovulaci a hladina progesteronu a estrogenu v těle začíná klesat, což způsobuje symptomy PMS.

Proč jsou tobolky v ORIN PMS rozděleny do dvou barev s jinými složkami?

Jelikož užívání hořčíku a vápníku najednou snižuje jejich vstřebávání do organismu, oddělili jsme tyto dvě látky, pro co nejlepší účinek. Hořčík také podporuje kvalitu spánku, což prokázala studie na pacientech trpících nespavostí. Proto jsme ho přidali do kapslí, které se užívají večer. Vitamin D není vhodné užívat večer a spolu s vitamínem K2 by se měly užívat po jídle. O vitamínech je také známo, že pro organismus je nejlepší jejich postupné dávkování a uvolňování.

Zmírňuje ORIN PMS menstruační křeče?

Při správném užívání, před plánovanou menstruací, by se menstruační bolesti a křeče neměly dostavit. Je tomu tak díky minerálům a vitamínům, jejichž nedostatek v organismu způsobuje bolestivou menstruaci.

Od kolika let mohou ženy užívat ORIN PMS?

Premenstruační syndrom se obvykle u žen projevuje po 20. roce života. Pokud však pociťujete jeho příznaky i v dřívějším věku, klidně můžete ORIN PMS užívat i dříve, jelikož se jedná o čistě přírodní produkt.

Co když mám nepravidelný menstruační cyklus?

Dávkování ORIN PMS je nastaveno na ideální 28-30 denní menstruační cyklus. Pokud je Váš cyklus delší nebo nepravidelný, je dobré si odpozorovat období ovulace a začít ORIN PMS užívat po ní.

Upravuje ORIN PMS nepravidelný cyklus?

Na úpravu nepravidelného menstruačního cyklu, spojenou s užíváním ORIN PMS, nemáme ověřenou studii. Pokud užíváte ORIN PMS a Váš nepravidelný menstruační cyklus se upravil, budeme rádi, pokud nás o tom informujete.

Mohu ORIN PMS užívat i když užívám hormonální antikoncepci?

Ano můžete, složky v ORIN PMS nějakým způsobem neovlivňují účinky hormonální antikoncepce.

Jak dlouho bude trvat, než uvidím první výsledky ORIN PMS?

Při užívání podle návodu by se symptomy PMS neměly dostavit již při prvním balení.

Mohu ORIN PMS užívat i během menopauzy?

ORIN PMS je vytvořen k potlačení symptomů projevujících se v období před menstruací. Užíváním tohoto výživového doplňku během menopauzy doplníte hladinu vápníku v organismu a předejdete osteoporóze, která se často spojuje s obdobím klimakteria u žen.

Množství účinných látek 4 transparentní tobolky
*RVH%
Vápník 800 mg 100%
Vitamin K2 45 mcg 60%
Vitamin D 25 mcg 500%
Množství účinných látek 2 purpurové tobolky *RVH%
Hořčík 200 mg 53%
Vitamin B2 2 mg 143%
Vitamin B6 2 mg 143%

%RVH* – Referenční výživové hodnoty

Složky transparentní tobolka: Vápník (vápenaté soli kyseliny citrónové), tobolka: hydroxypropylmetylcelulóza, objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza, protihrudkující látka: stearan hořečnatý, vitamín K2 (menachinon), vitamín K2 (menachinon).

Složky purpurová tobolka: Hořčík (diglycinát zinečnatý), objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza, kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza, protihrudkující látka: stearan hořečnatý, vitamin B2 (riboflavin-5), vitamín B2 (riboflavin-5) fosfát).

Doporučená denní dávka pro dospělého: Začněte užívat 12 dní před menstruací 2 transparentní tobolky se snídaní a 2 transparentní tobolky s obědem. Večer 2 purpurové tobolky. Užívejte nepřetřete 15 dní.

Upozornění: Balení uchovávejte uzavřené, mimo dosah malých dětí. Přípravek je určen pro vnitřní použití. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v uzavřeném balení, v suchu, při teplotě do 25 stupňů, chraňte před přímým slunečním zářením.

Výrobce: ORIN Group, s.r.o., na Štěpnici 1379/1, 960 01 Zvolen

Disclaimer: Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Víme však, že jste na tom „lepší“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

1